CEDR Centrum Psychologiczne

Psycholodzy

Gdańsk, Leszczynowa 34

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena - opinia Razem z mężem trafiliśmy do Pani dr z polecenia. To była najlepsza decyzja...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 27 czerwca 2023

Emilia - opinia Jestem wdzięczna Pani Doktor za wsparcie, za każde słowo i za naukę. Pani...
~Emilia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 marca 2023

M. - opinia Pani Doktor jest bardzo wyrozumiałą i ciepłą osobą, potrafiącą udzielić...
~M.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 września 2022

A.G. - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor za przeprowadzenie mnie przez trudne...
~A.G.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 stycznia 2022

Joanna-opinia - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona sposobem prowadzenia terapii. Uczęszczam regularnie już od...
~Joanna-opinia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2021

ZW - opinia wątek zamknięty bardzo mocno pomogła mi terapia, polecam każdemu, a chodzę tu już od ponad...
~ZW
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 czerwca 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Pani Żuralska potrafi bardzo dotrzeć do osób młodych i pozwolić na głębsze...
~Julia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 stycznia 2021

Anna Dymerska - opinia wątek zamknięty CEDR to pomoc naszemu Synowi. Profesjonalizm. Zaangażowanie. Jesteśmy...
~Anna Dymerska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 września 2020

Świetnie wątek zamknięty Psychoterapia bardzo efektywna, efekty widziałem bardzo szybko, metoda...
~Jakub
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 października 2019

Poleca się centrum - jak najbardziej wątek zamknięty Po odbyciu kilku spotkań w ramach oferowanej przez CEDR terapii mogę...
~Jakub
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 września 2019

Polecam P. Reginę wątek zamknięty Pani Regina rzetelnie podchodzi do każdej wizyty i daje dobre,realistyczne...
~lewandek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2019

Karolina Waśko - opinia wątek zamknięty Nie miałam dobrego doświadczenia w kontaktach z psychologami, tymczasem Pani...
~Karolina Waśko
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2019

Magdalena - opinia wątek zamknięty Zacznę od tego, iż nigdy nie podejrzewałam, że będę musiała skorzystać z...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 czerwca 2019

Warto poszukiwać. wątek zamknięty Jestem mama nastolatki, która przezywa trudne chwile w swoim życiu. Jak to...
~matka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 maja 2019

polecam!! wątek zamknięty Nigdy nie korzystałam z porady psychologa, tak też osoby, która mnie wysłucha...
~M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 września 2018

Gorąco polecam! wątek zamknięty Ukończyłem terapie 20 sesji biofeedback z powodu problemów z koncentracją i...
~Mtt
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 maja 2018

Naprawdę polecam wątek zamknięty Super profesjonalna pomoc - szybka i skuteczna.
~W.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 maja 2018

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Witam. Trafiłam do Pani doktor z moim synem, który ma zdiagnozowane...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2018

Wspaniała atmosfera , bardzo profesjonalne podejście wątek zamknięty Panią doktor Reginę Żuralską poznałam zupełnie przez przypadek, szukając...
~Basia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 grudnia 2017

Terapia i biofeedback wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam. Od długiego czasu zmagam się z ogromnym stresem....
~Julia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry