Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
B - ocena Urodzinki słabo prowadzone Pani zamiast zająć zająć się dziećmi chodziła z...
~B
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 kwietnia 2024

Olusia 12 - ocena Urodzinki zorganizowane wspaniałe. Dzieci miały atrakcje przez cały czas....
~Olusia 12
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 13 października 2023

Julia - ocena Bardzo fajne miejsce do organizacji urodzin, miła i pomocna obsługa, wszystko...
~Julia
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 12 października 2023

Danka - ocena Bardzo polecamy! najfajniejsze urodzinki na jakich było nasze dziecko. miła i...
~Danka
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 12 października 2023

Kasia - ocena Niedawno organizowaliśmy urodziny dla 7 latka w tym miejscu i jesteśmy bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 11 października 2023

didi 29 - ocena świetna sprawa! robiliśmy 10 urodziny i było naprawdę fajnie. dzieci...
~didi 29
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 11 października 2023

Daga - opinia wątek zamknięty Klimatycznie i miło. Pyszne drinki- bardzo duży wybór. Próbowałam też herbaty...
~Daga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 października 2020

Super! wątek zamknięty Byliśmy w tej kręgielni z rodziną i naszym 5-cio letnim synkiem. Pani miło...
~Hania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 września 2019

Fajne miejsce z klimatem wątek zamknięty Super miejsce obsługa i ludzie!
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2019

Miło spędzony czas wątek zamknięty Klimatycznie, fajnie, miło, drinki bdb :), obsługa miła.
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2017

Urodziny 8 latka wątek zamknięty Generalnie nie pisuję opinii, ale bardzo polecam zorganizowanie tam urodzinek...
~Śliwka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lutego 2017

Rewelacja:) wątek zamknięty Bardzo dziękuję za wspaniałą obsługę! Zrobiłam synkowi urodzinki na 25 osób....
~Piastowska Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2015

Super wątek zamknięty Jak najbardziej polecam super klimat
~Mała Mi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 listopada 2014

Super, super, super! wątek zamknięty Byłem ze znajomymi w lokalu na Mistrzostwach. Zamawialiśmy piwa i drinki...
~Artur
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lipca 2014

fajnie! wątek zamknięty Super atmosfera i obsluga. Pani Patrycja dzielnie znosi upierdliwych...
~Bartek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 czerwca 2014

nie tylko kręgle wątek zamknięty Fajny lokal z super wystrojem-duże wrażenie robią samochody na...
~edward
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2014

SUPER KLIMAT wątek zamknięty POLECAM.LOKAL DLA KAŻDEGO,KLIMATYCZNY Z DOBRĄ MUZYKĄ ,SYMPATYCZNĄ OBSŁUGĄ I...
~IWONA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 marca 2014

REWELACJA wątek zamknięty Czadzik....dobrze się tam czułem.Mozna tam spędzić sporo czasu i nie czuje...
~Dawid
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

CK Bowling wątek zamknięty Bardzo fajny i przyjemny lokal. Z tego co widziałem cieszy się bardzo dużym...
~Roger
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry