Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnes - opinia Podejście prowadzących jak najbardziej na plus. Są to osoby z przeogromną...
~Agnes
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 17 maja 2023

Kasia - opinia Super szkoła i kadra. Polecam serdecznie.
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 kwietnia 2023

Kursant - opinia Świetna kadra nauczycieli, dobre przygotowanie do egzaminów. Zajęcia są...
~Kursant
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 kwietnia 2023

Piotr - opinia kurs sieci naprawdę godny polecenia, wyposażenie bardzo dobre, prowadzący...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 marca 2023

Ka - opinia Podjąłem naukę w CKU Sopot na inf02, podczas zapisów nie wiedziałem o tym, że...
~Ka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 marca 2023

Alex Kaminski - opinia Niedawno skończyłam kurs zawodowy - technik fotografii i multimediów. Jestem...
~Alex Kaminski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 czerwca 2022

Karolina - opinia Jestem mega zadowolona! Byłam na kursie fotograficznym. Szkoła ma 2 duże i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2022

Ola - opinia wątek zamknięty Super! Jestem mega zadowolona! Szkoła jest bezpłatna i przemiła atmosfera.
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2022

Michał De - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony. Polecam, szczególnie kurs fotografii.
~Michał De
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2022

Marek M. - opinia wątek zamknięty Fajna atmosfera. Prowadzący przygotowani i z chęcią przekazują swoją wiedzę....
~Marek M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 stycznia 2022

Robert - opinia wątek zamknięty Właśnie zakończyłem kurs Administracji sieci komputerowych INF.02 Polecam z...
~Robert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 stycznia 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Uczęszczam na kierunek technik programista. Zajęcia bardzo treściwe,...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

Konrad - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony że uczęszczałem do tej szkoły. Zajęcia są bardzo...
~Konrad
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 stycznia 2022

Zdzisław - opinia wątek zamknięty W ciągu ostatnich dwóch lat w CKU Sopot uczestniczyłem w dwóch...
~Zdzisław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Polecam kurs "Administratora sieci" Bardzo fajna forma prowadzenia zajęć w...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2021

ee.08 wątek zamknięty Kurs składania komputerów, konfigurację systemów operacyjnych Windows serwer,...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 września 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo wysoki poziom nauczania, troska o postępy ucznia, zajęcia całkowicie...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

Kursy wątek zamknięty A orientuje się ktoś gdzie znajduje się aktualna oferta kursów i szkoleń?:)
~Sara
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 listopada 2012

Super wątek zamknięty Polecam! Modle jest bardzo pomocne, nauczycieli wyrozumiali, a poziom...
~pewupe
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 czerwca 2012

wow wątek zamknięty super:):):) jestem bardzo zadowolona z tej szkoly:)
~ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry