Odpowiadasz na:

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 11 :)

No troszkę słabo spadło,ale z tego co czytałam niektórym hormony się regulują około 3 miesięcy,w tym czasie dobierane są dawki,jak lekarz trafi i będzie w normie się utrzymywać to ok,bo może też... rozwiń

No troszkę słabo spadło,ale z tego co czytałam niektórym hormony się regulują około 3 miesięcy,w tym czasie dobierane są dawki,jak lekarz trafi i będzie w normie się utrzymywać to ok,bo może też spaść poniżej normy,czego i ja się obawiam u siebie.

No mi szybko się unormowało,jak w listopadzie dowiedziałam się że mam powyżej 5 tak już po miesiącu stosowania leku,50 mg,zaszłam bez problemu w ciążę a wynik mój wynosił lekko ponad 2,za kolejne dwa tygodnie miałam już 1,22 noi teraz idę za tydzień sprawdzić czy się utrzymuje i czy FT4 się podniosło,ja mam znów za niskie bo 12,niby lekarz mówi że w normie,ale tu inaczej do tego podchodzą,więc biorę trochę dystans i czytam jak w Polsce zalecają,tylko co ja mogę,sama sobie dawek nie zwiększę.

zobacz wątek
12 lat temu
ania27

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry