CNF Autoserwis

Opony - sprzedaż Felgi Wulkanizacja

Gdańsk, Osowski Zakątek 21

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowoleni klienci Tiguana - ocena Profesjonalne podejście do klienta, błyskawiczne działanie, bardzo wysoka...
~Zadowoleni klienci Tiguana
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 1 października 2023

Michu - opinia wątek zamknięty Super jakość wykonanej usługi. Polecam z czystym sumieniem
~Michu
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 czerwca 2020

Jan - opinia wątek zamknięty Naprawili felgi których inni nie potrafili.
~Jan
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 maja 2020

Najlepsi w Trójmieście wątek zamknięty Polecam wszystkim usługi CNF'u. Zawszę jadę tylko do nich i nigdy jeszcze się...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lipca 2019

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam serwisu ze względu na żenującą jakość obsługi klienta. 1/...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2018

Za drogo wątek zamknięty Za zmianę opon, filtrów i oleju zarządali ode mnie ponad 500 zł. W każdym...
~Ostatni raz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lipca 2018

Szybkość usługi przede wszystkim wątek zamknięty Ekspresowe tempo to jest mega duży plus. W ostatnim serwisie czekałem prawie...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

Mąż był, byłam i ja :) wątek zamknięty Powielam słowa męża że wszystko było na bardzo profesjonalnym poziomie,...
~Michalina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 maja 2018

Duży wybór wątek zamknięty Bardzo szeroki asortyment pod kątem dostępności opon na miejscu. Mechanik...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2018

Solidna firma! wątek zamknięty Korzystam od lat i bardzo polecam. Nigdy nie było problemu z ustaleniem...
~Michał Kordys
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lutego 2018

Duża oferta i obsługa wątek zamknięty Ofert opon w serwisie wraz z ceną i obsługą stawiają ten lokal na 1 miejscu,...
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Szybka obsługa! wątek zamknięty Pół godziny po telefonie już bylem na podnosniku. Panowie sprawdzili...
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Opony serwis przegląd wątek zamknięty Gorąco polecam, od lat wszystkie auta w rodzinie serwisujemy tylko w Cnf i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Szybko, sprawnie, elastycznie z terminami. Dużo pisania, same pozytywy zatem...
~Artur
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

WYLANIZACJA CNF wątek zamknięty POLECAM jedyne co mnie skłoniło ze poszedłem do innego serwisu to to że nie...
~Marcin Zych
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 listopada 2017

Polecam każdemu! wątek zamknięty W CNF zawsze można liczyć na poradę fachowców i solidną, profesjonalną...
~slawomir1
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Polecam z całego serca! Wszystko sprawnie, fachowo i na najwyższej jakości, a...
~tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

polecam wątek zamknięty Jak jadę do Was, to wiem, że usługa będzie zrobiona w 100% dobrze, dziękuję...
~kowrys
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 października 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła obsługa zarówno Pan jak i Pani z biura, zamówienie opony w tempie...
~j.d.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

Wyważyli niewyważalne wątek zamknięty Moja historia zaczyna się w momencie kiedy zdecydowałem się zmienić opony w...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

44

wątków

do góry