Widok

CO TO ZA OBSŁUGA...

CHCIAŁEM ZAPISAĆ SIĘ NA KURS PRAWA JAZDY KAT. A. KILKA DNI TEMU DZWONIŁEM DO POLDKA I PANI KTÓRA ODEBRALA TELEFON BYŁA ZWYCZAJNIE GBUROWATA...ŻE ZALEŻAŁO MI NA TYM ŻEBY JEDNAK TAM ZROBIĆ KURS (DOBRE OPINIE MOICH ZNAJOMYCH NO I MAM TAM BLISKO) WIĘC STWIERDZIŁEM ŻE PÓJDĘ TAM OSOBIŚCIE, MOŻE ROZMOWA BĘDZIE NORMALNIEJSZA...NIESTETY NA MOJE PYTANIE CZY MOGĘ ZACZĄĆ KURS TERAZ (ZIMA) OTRZYMAŁEM KTÓRKĄ ODPOWIEDŹ "NIE!!" I TAK POCZEKAŁEM SOBIE 5 SEKUND PO CZYM PANI DOPIERO ŁASKAWIE SIĘ "ROZWINĘŁA"...PO CHWILI ROZMOWY NA KILKA MOICH STWIERDZEŃ USŁYSZAŁEM KPIĄCE "CIEKAWE???" JAK BYM JAKIEŚ GŁUPOTY KOBIECIE OPOWIADAŁ, W KOŃCU WYSZŁO NA TO ŻE CHODZI ZWYCZAJNIE O PIENIĄDZE...BO MOŻE KURS DA SIĘ ZROBIĆ DROŻEJ LATEM :). ZAZNACZAM ŻE CHCIAŁEM ZACZĄĆ TEORIĘ ABY ZAOSZCZĘDZIĆ CZAS NA WIOSNĘ NA SIEDZENIU NA WYKŁADACH. KOŃCZAC...PANI JEST PO PROSTU BEZNADZIEJNA..PAN KTÓRY TAM BYŁ ZACHOWYWYAŁ SIĘ NORMALNIE...JAK CZŁOWIEK I MNIE POTRAKTOWAŁ JAK CZŁOWIEKA, NATOMIAST KOBIETA Z ZA BIURKA POTRAKTOWAŁA MNIE JAK JAKIEGOŚ SZCZYLA... PODEJŻEWAM ŻE SKORO PANI TAK POTRAFI SIĘ ZACHOWAĆ TO MUSI BYĆ WŁAŚCICIELKĄ...BO NORMALNIE NIE POPRACOWAŁABY TAM NAWET TYGODNIA...PRL SIĘ SKOŃCZYŁ :)
Moja ocena
obsługa: -
 
poziom nauczania: -
 
wyposażenie: -
 
czas trwania kursu: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Szanowny Panie!! Każda szanująca się firma pracuje według ustalonych zasad.
Kurs kat. "A" jest kategorią sezenową. Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku w sezonie zimowym nie prowadzi egzaminowania na wspomnianą kategorię prawa jazdy.
Dlatego też my, jako ośrodek szkolenia kierowców również nie prowadzimy w tym okresie szkoleń.
Najbliższy kurs dla kat. "A" rozpoczynamy w dniu 07 marca 2008 o godz. 17 00 - Gdańsk, ul. Pilotów 3.
O tym wszystkim został powiadomiony Pan telefonicznie i osobiście.
Domniemam, że rozgoryczenie Pana wynika z faktu, iż nie zmieniliśmy decyzji i zaprosiliśmy na kurs rozpoczynający się w terminie j.w.
Przykro mi, że jest Pan z tego powodu niezadowolony, ale dycyzja nasza pozostaje niezmienna.
Pozdrawiam.
Kierownik Ośrodka Szkolenia Kierowców "POLDEK" Dagmara Romanowicz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry