POLDEK

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Pilotów 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bartosz Krzysztof - ocena Bardzo polecam pana michała, bardzo dobry instruktor, prawo jazdy zdane za...
~Bartosz Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 22 grudnia 2023

Chris - opinia Wszystko jest super, tylko stan placu manewrowego i pojazdów ciężarowych...
~Chris
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 18 czerwca 2023

Marian - opinia Na pięciu skierowanych z firmy na kategorię C wszyscy zdaliśmy egzaminy za...
~Marian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 marca 2023

Dominik - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa w biurze i dzięki super instruktorowi Łukaszowi B. prawko...
~Dominik
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 maja 2021

Marta - opinia wątek zamknięty z całego serca polecam ten ośrodek nauki jazdy! możliwość przejścia części...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lutego 2021

Otylia - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam osk poldek. miła i profesjonalna obsługa w biurze a Pan...
~Otylia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lutego 2021

Olcia K. - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam ten ośrodek nauki jazdy! W biurze bardzo miła...
~Olcia K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 stycznia 2021

Krzysztof.K - opinia wątek zamknięty Godnie mogę polecić kurs ukończony egzaminem za 1razem bez błędów
~Krzysztof.K
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2020

Dawid - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła na Pomorzu!!! Kat C.Pan Marek,Darek i Grzesiu pierwsza liga...
~Dawid
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2020

Jacek - opinia wątek zamknięty Zdawałem na c, miałem przyjemność uczyć się z p Markiem , p Adamem, bardzo...
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lutego 2020

patka - opinia wątek zamknięty Samochód prowadzić nauczył mnie, pracujący tam, Pan Jerzy Księżopolski -...
~patka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 stycznia 2020

Żaneta - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie szkoła godna polecenia! Największe podziękowania należą się Panu...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 grudnia 2019

A - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim chcącym mieć kat. D. Pełen profesjonalizm, wszelka pomoc i...
~A
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 listopada 2019

Aleksandra Wojtaś - opinia wątek zamknięty Witam, chciałabym serdecznie podziękować i równocześnie polecić osk poldek....
~Aleksandra Wojtaś
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 września 2019

Najlepsi z najlepszych!! wątek zamknięty Bardzo polecam Poldka!! a w szczególności instruktora Pana Marka ;) Jeżeli...
~ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 września 2019

Najlepszy ośrodek w Trójmieście wątek zamknięty Polcam wszystkim, syn wczoraj zdał za pierwszym razem. To przede wszystkim...
~mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2019

Najlepszy OSK w Trójmieście wątek zamknięty Jeżeli dalej zastanawiasz się nad wyborem OSK to nie musisz szukać dalej!...
~Jakub K.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 marca 2019

naj naj naj -poldek wątek zamknięty Witam! Chcesz zdać kurs na prawo jazdy i dobrze jeździć nie czekaj zapisz się...
~Basia K
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 listopada 2018

Z całego serca polecam! wątek zamknięty Najlepszy OSK w Gdańsku! A instruktor Pani Alicja rewelacja! Polecam...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2018

Nie mogłam trafić lepiej! wątek zamknięty Moje początki z prawem jazdy były na prawdę ciężkie. Zero tak zwanej...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
677

postów

662

wątków

do góry