Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gość z Wejherowa ;) - opinia nowy temat Serdecznie polecam instruktora Macieja G. Człowiek, który nie tylko potrafi...
~Gość z Wejherowa ;)
1

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 28 grudnia 2021

Asia - opinia Super szkoła. Polecam wszystkim. Zwłaszcza Macieja. Świetnie przygotował mnie...
~Asia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 3 grudnia 2021

Jacek - opinia Serdecznie Polecam instruktora Pana Macieja, który perfekcyjnie wyszkoli...
~Jacek
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 15 listopada 2021

sara - opinia zdałam za 1 razem z pomocą pana Jacka Chrabąszczewskiego. teoria rowniez za 1...
~sara
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 30 września 2021

Martyna - opinia Bardzo przyjemna szkoła jazdy. Ciekawe wykłady i zawsze miła obsługa w...
~Martyna
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 września 2021

Emil - opinia Jestem bardzo zadowolony, z usługi jaką daje Rondobis
~Emil
1

dodano: 14 września 2021

Wiktoria Gers - opinia Super, dzięki Panu Jackowi Chrabąszczewskiemu egzamin zdany bez stresu....
~Wiktoria Gers
-

dodano: 5 września 2021

Patryk - opinia Po wyjeżdżonych 30-stu godzinach w innej szkole jazdy nie czułem się gotowy,...
~Patryk
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 17 lipca 2021

Aleksandra - opinia Bardzo polecam, rzetelne przygotowanie do obydwu egzaminów. Interesujące...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 2 marca 2021

gabriel m - opinia polecam nauke jazdy w gdyni i instruktora pana jarka. wszystko super, biuro...
~gabriel m
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 sierpnia 2020

Agnes - opinia wątek zamknięty Serdecznie chciałabym podziękować Panu Adamowi Maruszak za świetną naukę, w...
~Agnes
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 stycznia 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam! Rzetelnie prowadzone wykłady oraz jazdy z panem Jarkiem...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 października 2019

Polecam w 100 % wątek zamknięty Witam. Moja opinia dotyczyć będzie tylko praktycznej nauki jazdy z najlepszym...
~Monika T.
-

dodano: 6 czerwca 2019

Mateusz - opinia wątek zamknięty Robiłem kat. C i C+E zdane za pierwszym razem. Instruktorzy bardzo mili i...
~Mateusz
-

dodano: 27 kwietnia 2019

5+ bardzo zadowolona wątek zamknięty Szkoła godna polecenia, pomocna i przyjazna pani w biurze, ciekawe wykłady,...
~Paula
-

dodano: 26 kwietnia 2019

polecam! wątek zamknięty Instruktorzy Adam M. oraz Michał W. doskonale przygotowali mnie do egzaminu,...
~Martyna
-

dodano: 17 kwietnia 2019

Dziękuję ! wątek zamknięty Chciałbym bardzo podziękować panu Jarosławowi Zielińskiemu za SUPER...
~Patryk/orzeszek :)
-

dodano: 11 kwietnia 2019

Jestem zadowolony wątek zamknięty Jeszcze raz dziękuję Pani Natalii za pomoc :) Robiłem w szkole kilka kursów....
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2019

Dziękuję wątek zamknięty Dziękuję Panu Jarkowi za dobre przygotowanie do egzaminu. Wykłady ciekawe i...
~Agnieszka
-

dodano: 9 listopada 2018

Zdasz za 1-szym razem wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem tego czego się obawiamy odchodzi tu pracują...
~Dorota M.
-

dodano: 10 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry