CUK Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Gdynia, Świętojańska 134

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty świetny kalkulator oc - dzięki niemu znalazłem polisę tańszą o prawie 300...
~Jack
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam CUK w Gdyni na ul. Świętojańskiej. Początkowo współpraca układała...
~Agata
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

Katastrofa wątek zamknięty Nie polecam nikomu CUK. Pracownicy niedouczeni, nie wiedzą co sprzedają. Są...
~fro
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

Tanie OC i AC wątek zamknięty Wydaje się, że znalazłem ciekąwą ofertę ubezpieczenia po stosunkowo niskiej...
~mariusz
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2010

bez kolejek, bez zbędnej "papierologii" wątek zamknięty Serdecznie polecam biura cuku, spotkało mnie nie miłe rozczrowanie związane z...
~KS
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 listopada 2011

Bardzo miła obsługa i konkurencyjne ceny wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolony z przemiłej obsługi. Z uśmiechem i rzetelnością...
~Newans
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2011

bujda na resorach wątek zamknięty Sprawdzałem w CUK składkę na mój samochód. Miła pani dała mi tabele z...
~Roman
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 września 2011

Świetnie przedstawiona oferta i BAAARDZO miła obsługa!!! wątek zamknięty Bardzo pozytywnie jestem zaskoczony firmą CUK. Duża ilość oferowanych...
~Klient z Gdyni
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 lutego 2011

ubezpieczenie mieszkania do kredytu wątek zamknięty można tez dostac oferte na ubezpieczenie mieszkanka do kredytu. Pan mi...
~madzia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 lutego 2011

Rewelacja wątek zamknięty Witam chcialbym pogratulowac pomyslu firmie dotyczacego przedstawienia...
~Klient z Chełmu
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 stycznia 2011

Fantastyczna obsługa!!! wątek zamknięty Jestem bardzo miło zaskoczona obsługą! Pełen profesjonalizm, miła atmosfera...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2010

zysk na polisie wątek zamknięty w porównaniu do mojej dotychczasowej polisy OC znalazłem tu ubezpieczenie o...
~mariusz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 grudnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

12

wątków

do góry