Widok

CYKLINOWANIE szukam

pilnioe potrzebny tani i uczciwy cykliniarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio u mnie w domku robili podlogi 20 zl za metr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
z lakierem? tanio :) daj namiar
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
samo cyklinowanie z tego cos ie orientuje to drugie tyle biora za lakierowanie czyli razem 40 zl

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam.
Mogę Pani zaproponować ciekawą i fachową ofertę. Proszę o kontakt i powołać się na odp z tej wiadomości. nr 508-356-595
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam, możemy zrobić za 20 zł samo cyklinowanie, profesionalnie. 508-356-595
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
20 zł za m2 chyba samo cyklinowanie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam , 25 zł za metr jak cos prosze o kontakt 513008165
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bardzo solidnie i bezpylowo od 20pln m²
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Świetna opcja http://adammus.net/wybieramy-dobry-lakier-do-podlogi/ naprawdę polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam,
może jakiś fachowiec się podejmie? bardzo chcę wybielić, rozjaśnić parkiety, nigdy nie lakierowane, tylko pastowane, dość jasne same w sobie. Nie chodzi o całkiem białą podłogę, a efekt wybielenia, rozjaśnienia. Proszę o koszty i namiary na wmp12345@wp.pl. łącznie w 2 pokojach to jakieś 25 m kw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
cyklinowanie-trojmiasto.cba.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
U siebie w domu przeprowadzałam ostatnio ten zabieg.
Może poszukaj fachowca w serwisach, gdzie fachowcy zamieszczają swoje ogłoszenia świadczenia usług, albo zamieść zlecenie na wykonanie konkretnej usługi?
Ja tak zrobiłam, jak cyklinowałam podłogę w swoim domu i wymieniałam okna.
Znalazłam swojego fachowca w serwisie ktozbuduje.pl
Może i ty spróbuj, wystarczy zamieścić zlecenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
http://cyklinowanie-podlog.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
15 zł za 1m2 cyklinowanie tel.503820431 szybko i dokładnie !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ty to chyba z kaszub się urwałeś? i jeszcze na dodatek pewnie starym kornikiem cyklinujesz co? w trójmieście renomowani specjaliści biorą 30zł za m2 i pracują na najlepszych cykliniarkach typu hummel bądź bona. 10 lat temu były takie same stawki a takie kaszuby psują rynek właśnie takimi cenami, jaka praca taka płaca, jak chce się mieć dobrze zrobione to trzeba zapłacić. A teraz kilka słów do zleceniodawców którzy ciagle piszą, że chcą jak najtaniej- myślicie, że fachowców inflacja omija? co chwile nam zus podnoszą a rodziny też musimy utrzymać. albo tanio albo dobrze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
bondek popieram cie w 100% ale niektórych podatki i zus nie dotyczą widocznie zauważyłem też napływ taniej siły roboczej z kaszub wynajmują w trójmiescie mieszkania zrobią sobie stronę internetową i fisiują z cenami we wszystkich branżach psując rynek jeden z Bytowa sobie koło mnie zamieszkał
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Z tymi "tanimi to bym uwazala ... kolezanka miala wlasnie po takich jeszcze raz szlifowana cala podloge i 2 tygodnie mieszkanie w remoncie " Jakies 3 lata temu cyklinowal u nas pan Rafal z moreny 501167890 "wysoki tęgi pan takze ciezko go pomylic z innym :) ", podlogi dzis wygladaja jakby skonczyl pare dni temu takze mozna polecic ... za cala podloge 21 m2 z lakierami zaplacilam nicale 850 zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

UWAGA na MOBILNY SERWIS AGD w Gdyni (6 odpowiedzi)

Niestety miałam okazję korzystać z ich usług, naciągnęli mnie na bardzo drogą naprawę łożysk, po...

Mycie kostki (5 odpowiedzi)

Jak czyścić kostkę aby po roku nie było znowu syfu? Jakieś porady

Wykańczanie wnętrz (3 odpowiedzi)

Znacie jakieś firmy w Trójmieście, które zajmuja się przygotowaniem projektu i wykończeniem...

do góry