Widok

CZARDASZ

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam! Czy ktoś z forumowiczów robił/planuje/ był na weselu w Czardaszu na przymorzu? Będę wdzięczna za wszytkie informacje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja niestety znam ten lokal jednynie z kilku styp, dlatego źle mi się kojarzy:(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja owszem byłam tam na weselu ale jako bardzo mała dziewczynka 20 lat temu :)

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
osobno sala do tanczenia i do jedzenia.Wiem, ze to nie sprawdza się na weselach. Lolal raczej na mniejsze wesele...do 50osób. Chociaz w lokalu mówią, że na więcej, zresztą jak wszędzie

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj serdecznie, dwa lata temu byłam na weselu w "Czardaszu" u swojej przyjaciki. Było bardzo fajnie, pod warunkiem jeżeli robisz na około 50 osób. Miły wystrój, jedzenie też było bardzo dobre. Są dwa pomieszczenia, jedno do siedzienia, drugie do tańczenia, jeżeli nic nie zmieniło się, uważam że jest to dobre, tylko fakt że gorzej wyciągać gości do tańczenia, bo orkiestra nic nie widzi. Ale jeżeli gość nie będzie chciał tańczyć to nic nie pomoże. Wszystko zależ od gości.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie.Raczej z Czardasza juz zrezygnowalismy. Z dwóch powodów- tak jak piszecie, wydaje nam sie , że lokal do 50 osób , chociaz pani zapewniała nas że planowane przez nas 80 tez sie zmieści.Zwatpilismy.:) Poza tym dwie sale niezbyt nam się podobaja- cięzko prowadzic zespołowi jakies konkursy itp, poza tym jeśli ktoś nie chce tańczyć to jest odizolowany od reszty i nawet popatrzeć nie może. No i wasze opinie to potwierdzaja. To tyle- szkoda, bo oferta naprawde bogata za bardzo przyzwoite pieniądze. Dzięki za wszytkie podpowiedzi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

Cztery Oceany - opinie i oceny (69 odpowiedzi)

Cztery Oceany to kompleks czterech 17 piętrowych budynków, które powstaną przy ul. Obrońców...

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

do góry