Widok

CZY ZWIERZAK SZKODZI?

O czym trzeba myśleć przy zakupie zwierzaka ?

Jeżeli wyjeżdżasz komu go dasz pod opiekę

Kto się będzie nim zajmował

Czy stać Cię

Co zrobisz gdy się rozmnożą?

ZASTANÓW SIĘ PRZED ZAKUPEM
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1


zastanow sie tez, po co KUPOWAC, skoro tyle pieknych psow czeka w schronisku, az ktos je przygarnie (za darmo)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurde,ludzie. Skonczcie z tymi schroniskami.
Jasne,to jest okrutne,ze jest tyle psow czekajacych na dom ale to nie znaczy,ze kazdy powinien wolec adopcje od kupna...

Po pierwsze rzadko zdarzaja sie w schroniskach szczeniaki.
Po drugie, nigdy nie wiesz przez co przeszedl pies ze schroniska, czy ma jakies ukryte choroby,czy nie ma urazow psychicznych.
Nie wiesz tez jaki ma charakter.

Ludzie czesto dobieraja psy pod okreslony charakter, czy ma to byc pies,ktory lubi dzieci,czy obronny,czy kanapowy,czy taki,ktory lubi inne psy. Co jesli ktos,kto ma dziecko przygarnie psa ze schroniska a okaze sie,ze ow pies jest wobec dziecka agresywny bo kiedys mu jakies dziecko wyrzadzilo krzywde?

Poza tym na pierwszego psa nie bralabym ze schroniska.ludzie maja problem czesto z tresura i ulozeniem psa od szczeniaka a co dopiero doroslego psa po przejsciach...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To prawda, to jest duża odpowiedzialność. Trzeba poznać samego siebie, żeby stwierdzić że np. pies czy kot jest akurat dla mnie. Ja mieszkam sama i spędzam większość czasu w pracy, więc to oczywiste że niestety nie mogę przygarnąć pieska.. może kiedyś :) tymczasem mam kota indywidualistę, który ma swoje jedno miejsce i nie przeszkadza mu moja nieobecność w domu :) ale cieszy się gdy mnie widzi po 10h poza domem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zwierzaki

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

do góry