Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Psiarze sprzątajcie po swoich psiorach nowy temat Wszędzie kupy, masakra, ciągle psy bez smyczy- w tym kraju psy mają wieksze...
~anonim
3

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 21 marca 2018

Sucha karma nowy temat Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą,...
~Mag
8

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 19 listopada 2014

Kotka z amputowaną łapką i ogonem szuka domu nowy temat Kotka z amputowaną łapą i ogonem, z problemami kardiologicznymi szuka domu....
~kotkaszukadomu.pl
-

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 6 listopada 2018

nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? nowy temat Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który...
~???
113

ostatnia odp. 11 dni temu

dodano: 1 lipca 2011

Pseudohodowla nowy temat Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady...
~Własciciel123
60

ostatnia odp. 11 dni temu

dodano: 13 kwietnia 2017

akity spacerują nowy temat Cześć, chciałbym pod tym tematem zapoczątkować rozmowy osób które mają lub...
~Awa Karin
-

ostatnia odp. 13 dni temu

dodano: 31 października 2018

Wspólne spacery (labrador) nowy temat Witam, szukamy "współspacerowicza" dla naszego labradora (12 miesięcy)....
~Martyna
-

ostatnia odp. 17 dni temu

dodano: 27 października 2018

Ferma lisów nowy temat Witam Poszukuje osób, które mieszkają w Kazimierzu i mają problem z fermą....
~Lech
5

ostatnia odp. 17 dni temu

dodano: 9 października 2015

FIFI - sunia ze zdunowic k/ sulęczyna nowy temat Poszukuję osoby, która przygarnęła brązowa sunię FIFI ze Zdunowic koło...
~BEA
-

ostatnia odp. 24 dni temu

dodano: 21 października 2018

Psy bez smyczy mam juz dość! nowy temat Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia...
~Hanka
219

ostatnia odp. 26 dni temu

dodano: 20 listopada 2014

BARF gdzie kupic mięso? Hej Karmi ktoś z Was zwierza swego BARFem? Szukam dobrego punktu gdzie...
carmelasoprano
30

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 stycznia 2014

Szukam domu dla kotki Z powodu obecnych uwarunkowań rodzinnych szukam domu dla naszej kotki...
~Beata Jasiszczak
1

dodano: 9 października 2018

Dobry weterynarz - gdzie w Gdańsku/Trójmieście? Witam Poszukuję dobrego weterynarza na terenie Gdańska/Trójmiasta dla...
~Natka
29

dodano: 9 stycznia 2015

Sprawdzamy miejcsa Niedawno robiłam rekonesans miejsc dla dzieci pod kątem kontaktu ze...
maksa
-

dodano: 1 października 2018

amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ Jestem pracownikem sluzby zdrowia.I chcialbym tu przestrzec ludzi przed...
~fredzio
436

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 4 maja 2004

Szukam domu dla kota Z powodu alergii dziecka jestem zmuszona poszukać dla naszego kota nowego...
~mama_alergika
2

dodano: 28 września 2018

Alergia u psa West Highland White Terrier: Moi dzrodzy , mam ogromna prosbe. Szukam juz od 4 lat lekarza weterynarza,...
~Maria
20

dodano: 19 listopada 2017

Znaleziono kocię Po godzinie 19 koło Starego Maneża (Gdańsk Wrzeszcz) znaleziono młode kocię...
~Michał
-

dodano: 20 września 2018

Szczoteczka ultradźwiekowa Emmi-Pet Ktoś ma? Używa u swojego psiaka? A może był gdzieś ze zwierzakiem na...
~xxxx
12

dodano: 9 lutego 2018

W wejściu nr 59 na plażę (Przymorze) zgubiłam psią piłeczkę ze sznurkiem. Szczeniak tęskni. Inne piłki to nie to samo. Może ktoś znalazł i może oddać?...
~Ola
-

dodano: 8 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry