Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
agresywny pies nowy temat witam. zakladam temat z ciekawosci, bo moze a noz widelec wsrod glupich...
~finczu
-

ostatnia odp. 1 godzina temu

dodano: 23 stycznia 2019

nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? nowy temat Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który...
~???
123

ostatnia odp. 13 godzin temu

dodano: 1 lipca 2011

Agresywne psy nowy temat Mam pięć psów. Wszystko zaczęło się kiedy przygarnęłam malutką cockerkę która...
~anonim
1

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 21 stycznia 2019

amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ nowy temat Jestem pracownikem sluzby zdrowia.I chcialbym tu przestrzec ludzi przed...
~fredzio
437

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 4 maja 2004

Pseudohodowla nowy temat Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady...
~Własciciel123
65

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Milbemax i inne tabl.dla kota - gdzie kupie najtaniej nowy temat Hej, gdzie kupujecie tanio srodki na odrobaczanie kota? Chodzi mi o sklep -...
~Kicka
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 15 stycznia 2019

Zaginiony kot nowy temat Czy ktoś nie szuka kota? Błąka się w okolicach Wyspiańskiego, widać, że...
~Kasia
1

dodano: 15 stycznia 2019

Przestańcie spuszczać psy że smyczy nowy temat Niektórzy się zwyczajnie boją np. małe dzieci
~Jula
1

dodano: 8 grudnia 2018

Ptaszniki nowy temat Czy znajdę tutaj innego amatora ptaszników i innych strasznych ale...
pjetro1
1

dodano: 18 grudnia 2018

Dobry weterynarz - gdzie w Gdańsku/Trójmieście? nowy temat Witam Poszukuję dobrego weterynarza na terenie Gdańska/Trójmiasta dla...
~Natka
30

dodano: 9 stycznia 2015

Brak parkingow dla Kliniki Weterynaryjnej, Kielecka 22 nowy temat Jestem oburzona brakiem parkingow przed Klinika Weterynaryjna na...
~Majka
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 7 stycznia 2019

Weterynarz na Chełmie nowy temat Dzień dobry, znacie weterynarza godnego polecenia na naszej dzielnicy?...
~Sylwia
22

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 7 marca 2016

Maltańczyk - szukam hodowli nowy temat Witam, czy ktoś może polecić mi jakąś hodowlę gdzie mogę kupić maltańczyka ?...
~Basia
8

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 lutego 2016

Sucha karma nowy temat Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą,...
~Mag
11

dodano: 19 listopada 2014

Psiarze sprzątajcie po swoich psiorach nowy temat Wszędzie kupy, masakra, ciągle psy bez smyczy- w tym kraju psy mają wieksze...
~anonim
4

dodano: 21 marca 2018

BARF gdzie kupic mięso? nowy temat Hej Karmi ktoś z Was zwierza swego BARFem? Szukam dobrego punktu gdzie...
carmelasoprano
32

dodano: 17 stycznia 2014

Psie szaleństwo nowy temat Witajcie! Pewnie taki watek juz byl nieraz, ale nie moglam sie do podobnego...
~Poszukiwacze Psich Przygod
1

dodano: 2 grudnia 2018

Przygarniemy psa nowy temat Przygarniemy psiaka, płeć bez znaczenia. Najważniejsze, nie szczeniak, nie...
~Monika
1

dodano: 1 grudnia 2018

Kotka z amputowaną łapką i ogonem szuka domu nowy temat Kotka z amputowaną łapą i ogonem, z problemami kardiologicznymi szuka domu....
~kotkaszukadomu.pl
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 listopada 2018

akity spacerują nowy temat Cześć, chciałbym pod tym tematem zapoczątkować rozmowy osób które mają lub...
~Awa Karin
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 31 października 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry