Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? nowy temat Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który...
~???
152

ostatnia odp. 18 godzin temu

dodano: 1 lipca 2011

Pseudohodowla nowy temat Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady...
~Własciciel123
236

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 13 kwietnia 2017

uwaga na psudo-godowle nowy temat Czciałam przestrzec przed kupowaniem maltanczyków od ; Maltańczyki -...
~poszkodowana
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 27 czerwca 2020

Hodowla Wojciechowe Wzgórze nowy temat Czy ktoś kupowal pieska shih tzu z tej hodowli??
~Anna
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 24 czerwca 2020

odbiór szczeniaka hodowla Tobi nowy temat odbieram w tym tygodniu szczeniaka Goldena, główny odibór był już w weekend,...
~Anika
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 8 czerwca 2020

Sprzedam szelki dla psa Truelove, czarne, odblaskowe, rozmiar XS nowy temat Witam :) Sprzedam szelki dla psa firmy Truelove w rozmiarze XS (obwód klatki...
Beata_S
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 grudnia 2017

Sucha karma nowy temat Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą,...
~Mag
18

dodano: 19 listopada 2014

Maltańczyk nowy temat Witam, czy jest ktoś, kto kupił pieska z hodowli w Starej Hucie?
~Mia
-

dodano: 15 maja 2020

Dobry weterynarz - gdzie w Gdańsku/Trójmieście? nowy temat Witam Poszukuję dobrego weterynarza na terenie Gdańska/Trójmiasta dla...
~Natka
55

dodano: 9 stycznia 2015

Ktorego weterynarza omijac z daleka ??? nowy temat Czesc ! Wrzucajcie tutaj info- ktorego weterynarza omijac szerokim lukiem- bo...
~Beata
-

dodano: 12 maja 2020

Weterynarz nowy temat Do jakiego weterynarza z kotem?
~Monika
2

dodano: 6 lutego 2020

Lokalizator dla pieska z temperamentem nowy temat Czy ktoś z was przerabiał może temat lokalizatorów dla piesków? Mam takiego,...
~anonim
1

dodano: 9 maja 2020

jeżeli jesteście miłośnikami jack russell terrierów to zapraszam tutaj! nowy temat UWAGA! Zapraszam do obserwowania mojego psa rasy Jack Russell Terrier...
nicil
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 kwietnia 2020

weterynarz Gdańsk-proszę o polecenie nowy temat Witam forumowiczów, od niedzieli jestem posiadaczką szczeniaczka. Poczytałam...
~Laura
15

dodano: 5 września 2016

szukam do wspolnego spaceru drugiego psiaka nowy temat od niedawna mam psa ze schroniska bardzo zastraszonego.Jedynie drugi pies...
~majka
-

dodano: 21 kwietnia 2020

pseudohodowla z ŻUKOWA nowy temat PRZESTRZEGAM! Nie kupujcie tam psa!Trzymają psy w klatkach, jest brudno......
~witek
7

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 13 maja 2018

Pierwszy serwis opieki nad zwierzętami w Trójmieście | ALVIS nowy temat Pomagamy mieszkańcom Trójmiasta zrealizować odwieczne marzenie o czworonożnym...
~ALVIS
-

dodano: 2 kwietnia 2020

Wspólny spacer - Gdynia Karwiny nowy temat Dzień dobry, Szukam psiego przyjaciela do wspólnych spacerów i zabaw dla...
~Autorka
1

dodano: 16 grudnia 2019

Alergia u psa West Highland White Terrier: nowy temat Moi dzrodzy , mam ogromna prosbe. Szukam juz od 4 lat lekarza weterynarza,...
~Maria
24

dodano: 19 listopada 2017

Zaginął kot nowy temat Uwaga, ludzie zaginęła dzisiaj w nocy kotka rasy Syberyjskiej. Ma na imię...
~Martyna Stankiewicz, 690-468-405
1

dodano: 25 marca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry