Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szczoteczka ultradźwiekowa Emmi-Pet nowy temat Ktoś ma? Używa u swojego psiaka? A może był gdzieś ze zwierzakiem na...
~xxxx
12

ostatnia odp. 21 godzin temu

dodano: 9 lutego 2018

Psy bez smyczy mam juz dość! nowy temat Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia...
~Hanka
216

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 20 listopada 2014

Alergia u psa West Highland White Terrier: nowy temat Moi dzrodzy , mam ogromna prosbe. Szukam juz od 4 lat lekarza weterynarza,...
~Maria
17

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 19 listopada 2017

Pseudohodowla nowy temat Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady...
~Własciciel123
59

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 13 kwietnia 2017

W wejściu nr 59 na plażę (Przymorze) zgubiłam psią piłeczkę ze sznurkiem. Szczeniak tęskni. Inne piłki to nie to samo. Może ktoś znalazł i może oddać?...
~Ola
0

ostatnia odp. 11 dni temu

dodano: 8 września 2018

Zaginął pies Zaginął pies w okolicy Jankowa Gdańskiego gmina Kolbudy. Pies wabi się...
~Piotr Jutrowski
1

ostatnia odp. 14 dni temu

dodano: 5 września 2018

Zaginą pies Rodezjan we Wrzeszczu Zaginą pies Rodezjan w Gdańsku Wrzeszczu. Prosimy o pomoc 530505070
~zaginą pies Rodezjan
2

ostatnia odp. 17 dni temu

dodano: 2 września 2018

Hotel dla piesków ? Czy ktoś moze polecić sprawdzony hotel dla piesków w trójmieście ew. Okolice....
~Sopocianka
4

ostatnia odp. 21 dni temu

dodano: 22 lipca 2018

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja...
~mama
8

ostatnia odp. 25 dni temu

dodano: 15 stycznia 2016

Pomóżcie mi uratować koskie życie! Kochani ,nie wiem już gdzie mogę się zwrócić z tą prośbą. Od dwoch lat...
~Joanna
6

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 16 sierpnia 2018

canicross gdańsk hej biegam z moją sunią husky ,wezme chętnie na bieganie drugiego psiaka...
~anonim
8

dodano: 8 sierpnia 2018

młoda kotka rosyjska zaginęła Zaginęła w Gdyni z ulicy Gryfa Pomorskiego młoda roczna kotka rosyjska...
~Sławek
2

dodano: 11 sierpnia 2018

amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ Jestem pracownikem sluzby zdrowia.I chcialbym tu przestrzec ludzi przed...
~fredzio
434

dodano: 4 maja 2004

pseudohodowla z ŻUKOWA PRZESTRZEGAM! Nie kupujcie tam psa!Trzymają psy w klatkach, jest brudno......
~witek
4

dodano: 13 maja 2018

nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który...
~???
112

dodano: 1 lipca 2011

Królik rtg kręgosłupa pilnie Witam. Szukam lecznicy która wykona badanie rtg kręgosłupa królika...
~Weronika
5

dodano: 14 lipca 2018

Zaginął kot na Kamiennym Potoku Zaginął kot. Wczoraj 04.08 przy ul. Wejherowska 13 w Sopocie (Kamienny Potok)...
~Pomocy
1

dodano: 5 sierpnia 2018

pilnie potrzebna klatka łapka dla kota Czy ktoś może pożyczyć pilnie klatkę łapkę. Chyba ,że ktoś ma inny pomysł na...
Małgorzata / fotoGrass
5

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 31 lipca 2018

Ferma lisów Witam Poszukuje osób, które mieszkają w Kazimierzu i mają problem z fermą....
~Lech
4

dodano: 9 października 2015

gdzie teraz przyjmuje p. wet. Małgorzata Gafka? Zauważyłam, że w przychodni koło ciapkowa nie można się do niej zarejestrować.
~Paulina
2

dodano: 14 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry