Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? nowy temat Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który...
~???
89

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 1 lipca 2011

Alergia u psa West Highland White Terrier: nowy temat Moi dzrodzy , mam ogromna prosbe. Szukam juz od 4 lat lekarza weterynarza,...
~Maria
7

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 19 listopada 2017

Gdzie kupić tanią i dość dobrą karmę dla kotów? nowy temat Od nieodpowiedzialnego właściciela odebrałam 3 małe koty. Maluchy są zabawne...
~mikulinna
21

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 21 marca 2016

Sprzedam szelki dla psa Truelove, czarne, odblaskowe, rozmiar XS nowy temat Witam :) Sprzedam szelki dla psa firmy Truelove w rozmiarze XS (obwód klatki...
Beata_S
0

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 7 grudnia 2017

świnia morska dostałem świnie na tygodniowe przechowanie 2 lata temu, już wtedy miała 4...
~weźcie ją ode mnie
4

ostatnia odp. 12 dni temu

dodano: 4 marca 2017

Flat coated retriever puppy 3 months looks for friends to walk with Hi! We've moved to Gdynia and I still don't speak Polish so it's very...
naughty_brain
2

ostatnia odp. 28 dni temu

dodano: 16 listopada 2017

do miłośników piesków Dlaczego wyprowadzacie swoje poczwary pod cudze domy by tam się...
~lukrecja
10

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 stycznia 2017

ważne: Niebieski kot czeka na kochający,odpowiedzialny dom Przekazuję ogłoszenie od koleżanki. Może ktoś mógłby pomóc? Piękny...
~kijek
0

dodano: 8 listopada 2017

szukam towarzystwa dla szczeniaka 4 miesiace Czy jest ktoś z pieskiem, który potrzebuje towarzystwa i zabawy... mam...
~Ania_ze_szczeniakiem
1

dodano: 4 listopada 2017

Kupie yorka lub maltanczyka Kupie jak wyzej za nieduze pieniadze. Nie potrzebuje rodowodu. asienkaj@wp.pl
asienkaj
8

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 15 sierpnia 2017

Pseudohodowla Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady...
~Własciciel123
32

dodano: 13 kwietnia 2017

Karma Alkee OPINIA Przestrzegam wszystkich przed karmą firmy Alkee! Skuszona podczas wystawy...
~KM
7

dodano: 13 kwietnia 2016

Zaginął york W niedziele popołudniu zaginął york. Stalowa suczka. Gdynia - Grabowek. Dla...
~Justyna
0

dodano: 15 października 2017

zaginął kocurek Wczoraj 06.10.2017 zaginął kocurek, okolice ulicy Śląskiej, Bora...
~Violetta
1

dodano: 7 października 2017

Maltańczyk - szukam hodowli Witam, czy ktoś może polecić mi jakąś hodowlę gdzie mogę kupić maltańczyka ?...
~Basia
7

dodano: 28 lutego 2016

weterynarz Gdańsk-proszę o polecenie Witam forumowiczów, od niedzieli jestem posiadaczką szczeniaczka. Poczytałam...
~Laura
12

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 5 września 2016

amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ Jestem pracownikem sluzby zdrowia.I chcialbym tu przestrzec ludzi przed...
~fredzio
419

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 4 maja 2004

Zaginął pies przy kfc/obi Zaginął 10 miesięczny kundelek w sobotę dnia 12.08.2017 ok godziny 12.00 w...
~Wolontariusz
0

dodano: 25 sierpnia 2017

Chore genetycznie psy z Osowej Teraz sprzedają Bostony od 2500 tys po rodzicach Fci ale kłamstwo jak tak...
~Iwona
2

dodano: 23 lipca 2017

azolla superplant hej, czy ktoś ma azollę w oczku ogrodowym, albo w akwarium i może trochę...
~tX
0

dodano: 3 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry