Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zaginęła biała kotka. Nagroda 1000 zł! nowy temat W piątek 22.03 ok. 9.00 zaginęła biała kotka 10 m-cy, jest mała, zawsze...
~zrozpaczony
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 23 marca 2019

Pseudohodowla nowy temat Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady...
~Własciciel123
68

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 13 kwietnia 2017

BARF gdzie kupic mięso? nowy temat Hej Karmi ktoś z Was zwierza swego BARFem? Szukam dobrego punktu gdzie...
carmelasoprano
35

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 17 stycznia 2014

sklep zoologiczny nowy temat Witam czy na karwinach w Gdyni jest porządny sklep zoologiczny? Gdzie doradza...
~nowy mieszkaniec
1

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 17 marca 2019

Salon dla psów nowy temat Witam. Chciałabym zapytać czy ktoś zna może salon dla psów w Gdańsku do...
~Ania
2

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 26 grudnia 2017

Szczoteczka ultradźwiekowa Emmi-Pet nowy temat Ktoś ma? Używa u swojego psiaka? A może był gdzieś ze zwierzakiem na...
~xxxx
14

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 9 lutego 2018

Dobry weterynarz - gdzie w Gdańsku/Trójmieście? nowy temat Witam Poszukuję dobrego weterynarza na terenie Gdańska/Trójmiasta dla...
~Natka
40

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 9 stycznia 2015

Weterynarz na Chełmie Dzień dobry, znacie weterynarza godnego polecenia na naszej dzielnicy?...
~Sylwia
28

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 7 marca 2016

nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który...
~???
133

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 1 lipca 2011

Ptaszniki Czy znajdę tutaj innego amatora ptaszników i innych strasznych ale...
pjetro1
2

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 18 grudnia 2018

Psiarze sprzątajcie po swoich psiorach Wszędzie kupy, masakra, ciągle psy bez smyczy- w tym kraju psy mają wieksze...
~anonim
13

dodano: 21 marca 2018

Agresywne psy Mam pięć psów. Wszystko zaczęło się kiedy przygarnęłam malutką cockerkę która...
~anonim
3

dodano: 21 stycznia 2019

Sucha karma Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą,...
~Mag
12

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 19 listopada 2014

amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ Jestem pracownikem sluzby zdrowia.I chcialbym tu przestrzec ludzi przed...
~fredzio
438

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 4 maja 2004

spacery z psami cześć zbieram ekipę na spacery z psami.trojmiejski park kraj obrazowy , plaze...
~dorota
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 czerwca 2018

Maltańczyk - szukam hodowli Witam, czy ktoś może polecić mi jakąś hodowlę gdzie mogę kupić maltańczyka ?...
~Basia
11

dodano: 28 lutego 2016

Sterylizacja kotki Gdynia Jakiego weterynarza polecacie i jak to u niego przedstawia się cenowo?
~Kociara
-

dodano: 6 lutego 2019

Poszukiwany właściciel Poszukiwany właściciel dwóch psów! Dnia 01.02.2019 na terenie Lniska 14A...
~Bartosz Szufel
-

dodano: 3 lutego 2019

Czyje to psy? Od jakiegoś czasu widzę trzy psy biegające luzem w okolicach lasu w Kielnie....
~Majka
1

dodano: 31 stycznia 2019

Milbemax i inne tabl.dla kota - gdzie kupie najtaniej Hej, gdzie kupujecie tanio srodki na odrobaczanie kota? Chodzi mi o sklep -...
~Kicka
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 15 stycznia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry