Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pseudohodowla nowy temat Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady...
~Własciciel123
262

ostatnia odp. 21 godzin temu

dodano: 13 kwietnia 2017

O co właściwie chodzi nowy temat Słuchajcie ,,co to jest ten ubój rytualny. O co właściwie chodź,,..?
~Mia
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 17 września 2020

nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? nowy temat Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który...
~???
156

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 1 lipca 2011

Zakup pieska 12.09.2020 nowy temat Właściciel hodowli uczciwie zwrócił mi pieniądze. Piesek miał krwawienie z...
~Daniel Mikosz
1

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 13 września 2020

Uczciwy zakup pupila nowy temat Analizując zaistniałą sytuację zakupu chorego pieska doszedłem do wniisku, że...
~Daniel Mikosz
1

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 13 września 2020

Opinie hodowli nowy temat Witam czy zna ktoś Hodowlę acapulco z Wejherowo i mógłby dać więcej...
~Hanna
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 10 września 2020

Hodowla Shih Tzu nowy temat Hej, Szukam hodowli piesków rasy Shih Tzu. Czy możecie mi polecić sprawdzone...
~Piotr
-

dodano: 9 września 2020

Kąpiel w morzu,a ścieki z warszawki. nowy temat Czy można teraz pójść z psem na plażę i pozwolić mu się kąpać w morzu?
~Qwerty
-

dodano: 8 września 2020

pies zagryzł cavaliera nowy temat W niedzielę o godz. 13:00 w lesie obok osiedli Bernadowskich w okolicy Stajni...
user_138019238675
-

dodano: 7 września 2020

Sucha karma nowy temat Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą,...
~Mag
19

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 19 listopada 2014

Sterylizacja Kotki nowy temat Hej! Szukam sprawdzonego miejsca do wysterylizowania 9miesięcznej kotki....
~Anna
1

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 27 sierpnia 2020

amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ nowy temat Jestem pracownikem sluzby zdrowia.I chcialbym tu przestrzec ludzi przed...
~fredzio
446

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 4 maja 2004

Koniki do uratowania nowy temat Są dwa koniki do uratowania Łysek i Sagenek, jakby jacyś dobrzy ludzie mogli...
~Malwina
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 sierpnia 2020

Pieski z osowej nowy temat Zamieszczam opinie o hodowli w osowej gdzie zakupiłam po raz 3 szczeniaka tym...
Ewafras34
-

dodano: 17 sierpnia 2020

Hodowla nowy temat Niedawno zakupiłam z hodowli psiaka czystej rasy Z pieskiem jest wszystko w...
~Nadia
-

dodano: 15 sierpnia 2020

Zamieszczam opinie o hodowli osowej nowy temat Zakupiłam po raz 3 szczeniaka tym razem dla mojej rodziny. Z największą...
~Ewa Fras
-

dodano: 15 sierpnia 2020

Weterynarz nefrolog - gdzie? nowy temat Czy ktoś zna i może polecić w Trójmieście weterynarza, który specjalizuje się...
~Ola
1

dodano: 13 sierpnia 2020

Szczoteczka ultradźwiekowa Emmi-Pet nowy temat Ktoś ma? Używa u swojego psiaka? A może był gdzieś ze zwierzakiem na...
~xxxx
26

dodano: 9 lutego 2018

Mastektomia nowy temat Prośba o wsparcie i udostępnienie dla psiej emerytki :( zrzutka.pl/fpbfx4...
~MMMMM
-

dodano: 4 sierpnia 2020

Nowy właściciel nowy temat Chcę kupić pieska z hodowli czardar-czy ktoś może zna tą hodowlę?
~GG
-

dodano: 1 sierpnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry