Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zaginął kot ul wysoka nowy temat W niedziele 9 maja w południe na ul.Wysokiej zaginął biało czarny młody...
~Joanna J
-

ostatnia odp. 22 godziny temu

dodano: 10 maja 2021

Weterynarz całodobowy Gdańsk z dojazdem ? nowy temat Czy jest taki? Chodzi o dojazd na Morenę (starsza osoba z kotami, nie ma...
~Kasia
2

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 26 kwietnia 2021

Pseudohodowla nowy temat Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady...
~Własciciel123
310

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Brawo Cieszę się że to się skończyło, kupiłam od nich chorego psa, chciała go...
~Marzena
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 30 kwietnia 2021

uwaga na pseudo hodowle psów z sucha huta, koło Kartuz Uwaga na ogłoszenia na trojmiasta.pl i olx.pl, jako Gdańsk, Gdynia, itp....
~Bonifacy
2

dodano: 28 września 2020

Pseudohodowla - nalot policji i OTOZ w Starej Hucie Byc moze sa tu osoby, ktore kupily tam psy - jest szansa na ukaranie...
~Oo
-

dodano: 29 kwietnia 2021

1% konie Cześć. Zbliża się czas rozliczeń podatkowych.chce przekazać 1% podatku na...
~Zbychu
1

dodano: 8 kwietnia 2021

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja...
~mama
9

dodano: 15 stycznia 2016

Jack russell I właśnie mam zawał. Dzis kupiłem tam z żoną psa . Jechaliśmy po samca ale w...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 25 kwietnia 2021

Psy bez smyczy mam juz dość! Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia...
~Hanka
221

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 listopada 2014

nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który...
~???
176

dodano: 1 lipca 2011

Lęk separacyjny psa Czy ktoś z Was ma może namiary na dobrego, naprawdę dobrego behawiorystę,...
~Psiara
-

dodano: 30 marca 2021

rasa pieska Witam serdecznie. Jakoś w marcu pragnę kupić psa. To byłby mój pierwszy pies....
~Ola
4

dodano: 31 grudnia 2020

pseudohodowla z ŻUKOWA PRZESTRZEGAM! Nie kupujcie tam psa!Trzymają psy w klatkach, jest brudno......
~witek
10

dodano: 13 maja 2018

Gdzie kupić tanią i dość dobrą karmę dla kotów? Od nieodpowiedzialnego właściciela odebrałam 3 małe koty. Maluchy są zabawne...
~mikulinna
22

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 21 marca 2016

DZIKI na Pogórzu Górnym !!!!! Uwaga na dziki !!!! Spacerują sobie wieczorami całą "rodzinką" po...
~antydzik
32

dodano: 21 marca 2013

Gdzie wyprowadzać się swoje czworonogi Hej, tak jak w tytule, macie jakieś swoje miejsca w które chodzicie ze swoimi...
deckamagda
1

dodano: 11 lutego 2021

Gdansk osowa Zakupiłam w tej hodowli buldoga francuskiego z pasożytami (lamblia,gardioza)...
~anonim
-

dodano: 9 lutego 2021

Sopot - agresywny rudy pies bez smyczy Po Sopocie, w okolicach Karlikowa, między ul. 3 maja a ul. Polną, chodzi bez...
~Sopocianka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 stycznia 2021

rozsypana trucizna dla szczurów na trawniku przy bloku Uranowa 19 Uwaga, mieszkańcy ulicy Uranowej 19 w Gdyni. Przy naszym bloku jest...
AdamK2021
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 27 stycznia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry