Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alergia u psa West Highland White Terrier: nowy temat Moi dzrodzy , mam ogromna prosbe. Szukam juz od 4 lat lekarza weterynarza,...
~Maria
13

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 19 listopada 2017

amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ nowy temat Jestem pracownikem sluzby zdrowia.I chcialbym tu przestrzec ludzi przed...
~fredzio
428

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 4 maja 2004

gdzie teraz przyjmuje p. wet. Małgorzata Gafka? nowy temat Zauważyłam, że w przychodni koło ciapkowa nie można się do niej zarejestrować.
~Paulina
2

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 14 maja 2018

nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? nowy temat Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który...
~???
101

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 1 lipca 2011

Królik rtg kręgosłupa pilnie Witam. Szukam lecznicy która wykona badanie rtg kręgosłupa królika...
~Weronika
3

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 14 lipca 2018

azolla superplant hej, czy ktoś ma azollę w oczku ogrodowym, albo w akwarium i może trochę...
~tX
1

ostatnia odp. 12 dni temu

dodano: 3 sierpnia 2017

pseudohodowla z ŻUKOWA PRZESTRZEGAM! Nie kupujcie tam psa!Trzymają psy w klatkach, jest brudno......
~witek
2

ostatnia odp. 13 dni temu

dodano: 13 maja 2018

świnia morska dostałem świnie na tygodniowe przechowanie 2 lata temu, już wtedy miała 4...
~weźcie ją ode mnie
11

ostatnia odp. 25 dni temu

dodano: 4 marca 2017

spacery z psami cześć zbieram ekipę na spacery z psami.trojmiejski park kraj obrazowy , plaze...
~dorota
0

ostatnia odp. 28 dni temu

dodano: 23 czerwca 2018

Spacery z psami Witam cieplutko. ..szukam ludzi, którzy posiadają psy I maja ochotę na...
~Ania
1

ostatnia odp. 28 dni temu

dodano: 26 grudnia 2017

Psy bez smyczy mam juz dość! Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia...
~Hanka
215

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 listopada 2014

Szczoteczka ultradźwiekowa Emmi-Pet Ktoś ma? Używa u swojego psiaka? A może był gdzieś ze zwierzakiem na...
~xxxx
7

dodano: 9 lutego 2018

Pseudohodowla Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady...
~Własciciel123
55

dodano: 13 kwietnia 2017

uwaga na randap firma kombis idzie na łatwiznę i pryska chwasty na chodnikach randapem UL...
~Robert
0

dodano: 8 czerwca 2018

Dobry weterynarz - gdzie w Gdańsku/Trójmieście? Witam Poszukuję dobrego weterynarza na terenie Gdańska/Trójmiasta dla...
~Natka
27

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 stycznia 2015

Gosc Jej mąż jest prezesem Stowarzyszenia Psow i kotów rasowych szpęgawsk...
~Gosc
0

dodano: 1 czerwca 2018

Weterynarz na Chełmie Dzień dobry, znacie weterynarza godnego polecenia na naszej dzielnicy?...
~Sylwia
19

dodano: 7 marca 2016

Nauka czystości szczeniaka Hej, czy jest tutaj ktoś kto by umiał nauczyć mojego szczeniaczka, że trzeba...
~Klaudia
4

dodano: 22 grudnia 2017

Szkoła dla psów DogProject. Witam, czy jest tu ktoś kto uczęszczał do tej szkoły w Gdyni i chciałby się...
~zaciekawiony
0

dodano: 10 maja 2018

Salon dla psów Witam. Chciałabym zapytać czy ktoś zna może salon dla psów w Gdańsku do...
~Ania
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 26 grudnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry