Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kupie yorka lub maltanczyka nowy temat Kupie jak wyzej za nieduze pieniadze. Nie potrzebuje rodowodu. asienkaj@wp.pl
asienkaj
9

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 15 sierpnia 2017

Zagubiony jasny labrador, starszy nowy temat Wrzeszcz Dolny. Zgubił się labrador, widać, że starszy. Brak obroży. Z...
~Lena
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 26 lipca 2021

Pseudohodowla Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady...
~Własciciel123
319

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Sucha karma Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą,...
~Mag
22

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 19 listopada 2014

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja...
~mama
11

dodano: 15 stycznia 2016

nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który...
~???
179

dodano: 1 lipca 2011

Wystawa kotów Czy ktoś czy 10-11 odbędzie się wystawa kotów w Gdańsku? Nie jest odwołana a...
~As
1

dodano: 9 lipca 2021

Psy bez smyczy mam juz dość! Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia...
~Hanka
226

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 20 listopada 2014

Weterynarz całodobowy Gdańsk z dojazdem ? Czy jest taki? Chodzi o dojazd na Morenę (starsza osoba z kotami, nie ma...
~Kasia
3

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 26 kwietnia 2021

Pseudohodowla - nalot policji i OTOZ w Starej Hucie Byc moze sa tu osoby, ktore kupily tam psy - jest szansa na ukaranie...
~Oo
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 kwietnia 2021

Chory pies Poszukuje weterynarza, który spojrzy holistycznie na stan zdrowia mojej...
~A
2

dodano: 16 czerwca 2021

Hodowla psi raj kartuzy/stowarzyszenie OSPiK Dzien dobry, czy slyszal ktoś z Państwa o takiej hodowli??
~anonim
-

dodano: 17 czerwca 2021

Lęk separacyjny psa Czy ktoś z Was ma może namiary na dobrego, naprawdę dobrego behawiorystę,...
~Psiara
2

dodano: 30 marca 2021

Jaki niewielki pies do bloku Jakiego niewielkiego psiaka do bloku polecicie? Jakie rasy się sprawdzą?
~Lamalia
2

dodano: 26 maja 2021

Pies w oknie Witam, Przedstawię Państwu moją sytuacje związaną z brakiem balkonu w...
~Patrycja
-

dodano: 10 czerwca 2021

Hotel dla zwierząt "zadziorek" w Gdyni - co sądzicie ?? Dzień dobry, chciałam się spytać jakie macie Państwo opinie na temat hotelu...
~anonim
2

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 18 czerwca 2019

BARF gdzie kupic mięso? Hej Karmi ktoś z Was zwierza swego BARFem? Szukam dobrego punktu gdzie...
carmelasoprano
40

dodano: 17 stycznia 2014

Zaginął kot ul wysoka W niedziele 9 maja w południe na ul.Wysokiej zaginął biało czarny młody...
~Joanna J
-

dodano: 10 maja 2021

Brawo Cieszę się że to się skończyło, kupiłam od nich chorego psa, chciała go...
~Marzena
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 30 kwietnia 2021

uwaga na pseudo hodowle psów z sucha huta, koło Kartuz Uwaga na ogłoszenia na trojmiasta.pl i olx.pl, jako Gdańsk, Gdynia, itp....
~Bonifacy
2

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 września 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry