Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pseudohodowla z ŻUKOWA nowy temat PRZESTRZEGAM! Nie kupujcie tam psa!Trzymają psy w klatkach, jest brudno......
~witek
7

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 13 maja 2018

Pierwszy serwis opieki nad zwierzętami w Trójmieście | ALVIS nowy temat Pomagamy mieszkańcom Trójmiasta zrealizować odwieczne marzenie o czworonożnym...
~ALVIS
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 2 kwietnia 2020

Wspólny spacer - Gdynia Karwiny nowy temat Dzień dobry, Szukam psiego przyjaciela do wspólnych spacerów i zabaw dla...
~Autorka
1

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 16 grudnia 2019

Pseudohodowla nowy temat Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady...
~Własciciel123
84

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Alergia u psa West Highland White Terrier: nowy temat Moi dzrodzy , mam ogromna prosbe. Szukam juz od 4 lat lekarza weterynarza,...
~Maria
24

dodano: 19 listopada 2017

Dobry weterynarz - gdzie w Gdańsku/Trójmieście? nowy temat Witam Poszukuję dobrego weterynarza na terenie Gdańska/Trójmiasta dla...
~Natka
53

dodano: 9 stycznia 2015

Zaginął kot nowy temat Uwaga, ludzie zaginęła dzisiaj w nocy kotka rasy Syberyjskiej. Ma na imię...
~Martyna Stankiewicz, 690-468-405
1

dodano: 25 marca 2020

Oszustwo nowy temat Oszustwo, pies mieszany ! Kupiłem pieska, miał być mały chihuahua a jest 6...
~Nieznany
4

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 3 lutego 2020

Ginące koty nowy temat Mieszkam na Niedźwiedniku.W październiku zginęła mi kotka. W zeszły piątek...
~Dorota
30

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 listopada 2012

Pomoc dla Lwa witam was kochani!!! Przepraszam że tak dramatycznie zaczynam swój pierwszy...
~Kitku
-

dodano: 25 lutego 2020

Weterynarz Do jakiego weterynarza z kotem?
~Monika
1

dodano: 6 lutego 2020

Szczoteczka ultradźwiekowa Emmi-Pet Ktoś ma? Używa u swojego psiaka? A może był gdzieś ze zwierzakiem na...
~xxxx
25

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 lutego 2018

Psy bez smyczy mam juz dość! Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia...
~Hanka
220

dodano: 20 listopada 2014

Karma Alkee OPINIA Przestrzegam wszystkich przed karmą firmy Alkee! Skuszona podczas wystawy...
~KM
10

dodano: 13 kwietnia 2016

Sucha karma Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą,...
~Mag
17

dodano: 19 listopada 2014

nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który...
~???
148

dodano: 1 lipca 2011

Znaleziono kota biały z rudo czarną plamą Czy komuś nie zaginął kot?biały ma rudo czarną plamę na grzbiecie i ogon...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 5 listopada 2019

Obroże Ledowe dla Psów Cześć kochani, https://thedogway.myshopify.com/ < - sklep z obrożami...
~adrian
-

dodano: 4 listopada 2019

pinczer miniaturka, ratlerek praski Chętnie poznam właścicieli pinczera miniaturki oraz ratlerka praskiego z...
user_137693321838
3

dodano: 20 listopada 2014

Maltan Kupiłem maltanczyka 2015 lub 2016 z 3 maja ....kurcze same zle rzeczy na...
~PAWEL
-

dodano: 19 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry