Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pseudohodowla Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady...
~Własciciel123
77

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 13 kwietnia 2017

BARF gdzie kupic mięso? Hej Karmi ktoś z Was zwierza swego BARFem? Szukam dobrego punktu gdzie...
carmelasoprano
39

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 17 stycznia 2014

Spacery z pieskami Cześć, szukam osób z Gdańska na wspólne spacery z pieskami moja 2 letnia...
~sandra
1

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 23 września 2019

Sklep zoologiczny - akwarystyka - dobry i niedrogi? Chcę skompletować cały zestaw akwarium + wyposażenie + rośliny + ryby. Gdzie...
~futuremum
5

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 16 listopada 2014

sklep zoologiczny Witam czy na karwinach w Gdyni jest porządny sklep zoologiczny? Gdzie doradza...
~nowy mieszkaniec
4

dodano: 17 marca 2019

Psy na spacerze Psie kupy na ul Architektow i ul wroclawskiej w Orlowie to po prostu...
~mieszkanka ul Architektow Gdynia
-

dodano: 25 września 2019

Zaginął piesek 20 września w Rumi okolice ul. Harcerskiej ok godz. 15 zaginął piesek york....
zamek75a
-

dodano: 23 września 2019

Weterynarz na Chełmie Dzień dobry, znacie weterynarza godnego polecenia na naszej dzielnicy?...
~Sylwia
34

dodano: 7 marca 2016

Karma Alkee OPINIA Przestrzegam wszystkich przed karmą firmy Alkee! Skuszona podczas wystawy...
~KM
8

dodano: 13 kwietnia 2016

Szczoteczka ultradźwiekowa Emmi-Pet Ktoś ma? Używa u swojego psiaka? A może był gdzieś ze zwierzakiem na...
~xxxx
21

dodano: 9 lutego 2018

Pseudo hodowla Przestrzegam przed pseudo hodowlą z mastifami tybetańskimi w miejscowości...
~anonim
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 11 września 2019

nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który...
~???
144

dodano: 1 lipca 2011

Sucha karma Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą,...
~Mag
13

dodano: 19 listopada 2014

Ginące koty Mieszkam na Niedźwiedniku.W październiku zginęła mi kotka. W zeszły piątek...
~Dorota
27

dodano: 23 listopada 2012

Gołąb na balkonie Witam, czy może ktoś miał coś podobnego. Przyleciał gołąb na balkon, z...
~Maksym
2

dodano: 16 sierpnia 2019

weterynarz Gdańsk-proszę o polecenie Witam forumowiczów, od niedzieli jestem posiadaczką szczeniaczka. Poczytałam...
~Laura
14

dodano: 5 września 2016

Hotel dla zwierząt "zadziorek" w Gdyni - co sądzicie ?? Dzień dobry, chciałam się spytać jakie macie Państwo opinie na temat hotelu...
~anonim
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 18 czerwca 2019

Skradziono psa rasy Boston Terrier - Gdynia Chylonia W poniedziałek ok godziny 18:00 skradziono psa z posesji na Chyloni. Czarno...
~Telimena
-

dodano: 31 lipca 2019

Pies w SKM lub tramwaju Witam, Mam prośbę napiszcie proszę.... jak poruszacie się z pieskiem po...
~Mechico City
25

dodano: 28 czerwca 2012

Dobry weterynarz - gdzie w Gdańsku/Trójmieście? Witam Poszukuję dobrego weterynarza na terenie Gdańska/Trójmiasta dla...
~Natka
43

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 9 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry