Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alergia u psa West Highland White Terrier: nowy temat Moi dzrodzy , mam ogromna prosbe. Szukam juz od 4 lat lekarza weterynarza,...
~Maria
9

ostatnia odp. 9 godzin temu

dodano: 19 listopada 2017

Pseudohodowla nowy temat Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady...
~Własciciel123
52

ostatnia odp. 19 godzin temu

dodano: 13 kwietnia 2017

amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ nowy temat Jestem pracownikem sluzby zdrowia.I chcialbym tu przestrzec ludzi przed...
~fredzio
424

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 4 maja 2004

Psy bez smyczy mam juz dość! nowy temat Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia...
~Hanka
213

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 20 listopada 2014

Nauka czystości szczeniaka nowy temat Hej, czy jest tutaj ktoś kto by umiał nauczyć mojego szczeniaczka, że trzeba...
~Klaudia
4

ostatnia odp. 8 dni temu

dodano: 22 grudnia 2017

gdzie teraz przyjmuje p. wet. Małgorzata Gafka? nowy temat Zauważyłam, że w przychodni koło ciapkowa nie można się do niej zarejestrować.
~Paulina
0

ostatnia odp. 8 dni temu

dodano: 14 maja 2018

świnia morska nowy temat dostałem świnie na tygodniowe przechowanie 2 lata temu, już wtedy miała 4...
~weźcie ją ode mnie
6

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 4 marca 2017

pseudohodowla z ŻUKOWA nowy temat PRZESTRZEGAM! Nie kupujcie tam psa!Trzymają psy w klatkach, jest brudno......
~witek
1

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 13 maja 2018

nnt: mój pies umiera - czy lepiej go uśpić? nowy temat Mój pies bardzo poważnie zachorował. Jest to złośliwy nowotwór, który...
~???
95

ostatnia odp. 12 dni temu

dodano: 1 lipca 2011

Szkoła dla psów DogProject. nowy temat Witam, czy jest tu ktoś kto uczęszczał do tej szkoły w Gdyni i chciałby się...
~zaciekawiony
0

ostatnia odp. 13 dni temu

dodano: 10 maja 2018

Salon dla psów nowy temat Witam. Chciałabym zapytać czy ktoś zna może salon dla psów w Gdańsku do...
~Ania
1

ostatnia odp. 16 dni temu

dodano: 26 grudnia 2017

CZY ZWIERZAK SZKODZI? nowy temat O czym trzeba myśleć przy zakupie zwierzaka ? Jeżeli wyjeżdżasz komu go dasz...
~UNKNOW
3

ostatnia odp. 16 dni temu

dodano: 4 lutego 2018

lokalziacja zaginionych zwirząt-ekspertyza wahadło,mapa,Tarot nowy temat Witam,  Jestem ezoteryczka z 10 letnim doswiadczeniem, zajmuje sie takze...
~Esma
0

ostatnia odp. 20 dni temu

dodano: 3 maja 2018

Psiarze sprzątajcie po swoich psiorach nowy temat Wszędzie kupy, masakra, ciągle psy bez smyczy- w tym kraju psy mają wieksze...
~anonim
2

ostatnia odp. 26 dni temu

dodano: 21 marca 2018

Szczoteczka ultradźwiekowa Emmi-Pet nowy temat Ktoś ma? Używa u swojego psiaka? A może był gdzieś ze zwierzakiem na...
~xxxx
6

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 9 lutego 2018

Mastify tybetańskie nowy temat Od wielu lat prowadzimy hodowlę mastifów tybetańskich. Jeśli ktoś chciałby...
~Milosz
0

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Weterynarz na Chełmie nowy temat Dzień dobry, znacie weterynarza godnego polecenia na naszej dzielnicy?...
~Sylwia
17

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 7 marca 2016

Gdańsk Stogi - zaginął 12-letni długowłosy owczarek NERO Jak w temacie. Na fb znalazłam takie info. Przekazuję dalej - może ktoś z...
~xxxxxxxx
9

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 28 lutego 2018

W marcu tańsze zabiegi kastracji/sterylizacji Pamiętacie/wiecie o tym? W ramach corocznej, ogólnopolskiej Akcji...
~AgusiaGda
0

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 6 marca 2018

Szukam psiego dermatologa w Gdańsku Witam Czy ktoś mógłby polecić dobrego psiego dermatologa w Gdańsku ?
~Marlena
2

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 19 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry