Widok

Dobry weterynarz - gdzie w Gdańsku/Trójmieście?

Witam

Poszukuję dobrego weterynarza na terenie Gdańska/Trójmiasta dla pieska z problemami żołądkowymi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najwspanialszy wet jakiego znam jest w Pruszczu Gd Gabinet Reksio. tylko koniecznie do Pana dr nie żony
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam dr Konczaka (syna) z Rumi. Ma serce do zwierzakow. Natomiast zdecydowanie odradzam dr Bandure z Chylonii- zdarzylo mu sie uderzyc mojego psa podczas wizyty.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam Animal Garden

http://animalgarden.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się !!!!!
Świetna klinika i świetni weterynarze.
DR. Kończak - ojciec i syn
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potwierdzam i rekomenduje. Lata temu byłam tam częstym bywalcem. Dr Konczak i jego syn, nie wiem który leprzy. Polecam tych lekarzy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko Sobotka na Czarnym Dworze w Gdańsku. tłumy ludzi, miłość do zwierząt i ceny dla wszystkich pacjentów, nie tylko dla właścicieli najdroższych ras.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7
Potwierdzam - NAJLEPSZY!:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Mam inna opinie, zle ziagnozowal mojego psa. Po pieciu godzinach odszedl.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
zdecydowanie polecam VETLAND- gabinet przy ul.Bergiela na Ujeścisku!
Bardzo dokładne lekarki, trafne diagnozy i mają świetne podejście do zwierząt
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja tez polecam. Obie Panie są niezwykle dobrymi lekarkami weterynarii!! Z sercem i wiedzą!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dr Kieza Opolska 6, Gdańsk, zwierzęcy onkolog, mnie po leczeniu w przychodni Amicis (konowały) odratował psa z zapaleniem pęcherza. Piesa miała ostre zapalenie pęcherza z trzema rodzajami bakterii, m.in. tymi od sepsy. Pierwszy lekarz.który zrobił posiew moczu i psia po trzech miesiącach leczenia wyzdrowiała. Dodam, że od tego czasu minęło już dwa lata.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
A znacie kogoś dobrego od kotów? Moja kotka od jakiegoś czasu dziwnie się zachwuje, pije duże ilości wody, jak był gruby to mocno wychudł. Trochę się zaczynam martwić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jadwiga, szybko do weterynarza! To wygląda na niewydolność nerek! Jeśli możesz pobrać mocz od kota, daj do badania (np. w laboratorium szpitala na zaspie) i pójdź do weta juz z wynikiem. A dobry wet jest np. na Osowej (p. Taube) albo na Stogach (p. Ziemkiewicz).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wypowiem się o chorobie pęcherza, ale o raku, i z jego perspektywy Kiezy nie polecam. Są inni szybsi w działaniu, mniej zorientowani na pieniądz; bardziej empatyczni i informujący o tym co robią. Jeśli już do tego Pana idziecie, to dajcie szansę drugiej opinii. I na boga RTG przy nowotworze to podstawa, ale nie "tutaj". Dla spokoju swojego sumienia wykonajcie na własną rękę. W moim przypadku druga opinii przyszła za późno i zorientowałem się, że to co u tego Pana zajmuje 3-4 tygodnie, można załatwić w jeden dzień (krew, biopsja, usg i bonusowo RTG (bo ten Pan nie kierował - pewnie wiedział co tam będzie i nie będzie z tego miał tego, co złudna nadzieja właściciela czworonoga zapewnia )). Zanim wizyta u takiego "specjalisty", trzeba wykonać podstawowe badania, nawet na własną rękę, jak powiedziałem, są placówki, które zrobią wszystko na miejscu od razu i współpracują z innymi osobami mieniącymi się psimi onkologami. Czy lepsi od tego Pana nie wiem, ale wiele bym dały, żeby sprawdzić... Wracając do tematu, można poszperać w sieci, tematów o tym Panu nie brakuje, a wiele mogę potwierdzić, niestety za późno.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Absolutnie się nie zgadzam!!! Dr Kieza leczy wszystkie moje psy i zawsze pełen profesjonalizm.Tam gdzie inni radzili uśpić, tam on "podarował" mi i mojej suni jeszcze prawie 2 lata .Dokładnie wszystko wyjaśnia , opisuje przebieg leczenia.Mam do Dr Kiezy całkowite zaufanie.Również ceny w porównaniu z innymi nie są wygórowane.Uważam , że to wspaniały lekarz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

a kto? jakies nazwisko mozna prosic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko nie Kieza - więcej poświęca czasu na wyklady niż leczenie zwierzaka. Pewnie tym wyrabia sobie markę miłego, co z tego kiedy za tym nie idzie profesjonalizm. Sam sobie wydaje rekomendacje!!! o czym to świadczy!! Zwierzeta to już mniej go ruszają.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bzdura. Dr Kieza jest wg mnie wybitnym specjalistą onkologiem. nie zwykłym weterynarzem. Jeśli go podpytasz faktycznie da wykład to widać że to człowiek z pasją i chętne przekazuję swoją wiedzę. W przypadku mojego pieska (posokowiec bawarski) który chorował na nowotwór skóry dr Kieza poszedł do sprawy bardzo profesjonalnie. Wszystko wytłumaczył nie kasował dodatkowych pieniędzy za wizyty kontrolne po zabiegu i kroplowki czy zastrzyki. Wg mnie w sprawach onkologii zwierzęcej - wybitny specjalista. Z pitolami typu zatrucie pokarmowe czy przeziębienie pieska pomoże i koniec. Bez zbędnego zwracania glowy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Teraz Zbigniew Kieza przyjmuje na ul. Lawendowe Wzgórze 10/U2 . Przychodnia na Opolskiej 6 nie istnieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja bardzo polecam Gabinet na slowackiego w Gdańsku, nazywa się animal.med. Leczę tam swojego kota. Wyleczyli mu ciężka grzybicę bez archaicznych rzeznickich metod, zaangażowanie i podejście na najwyższym poziomie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobrą diagnostykę mają również w Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej przy Bulońskiej 16. Mają czynne 24h, najczęściej chodzę tam z moimi pupilami. Jak coś to tutaj masz nr tel 734 188 188
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Gabinet na Słowackiego lub dr Czernielewski na placu Komorowskiego.Na Słowackiego to jego uczniowie też polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Od jakiś 14-15 lat jeżdże z psami(teraz druga para psin) do wetów na Żabiankę - Gdyńska 1 :) Jeśli coś poważniejszego - to Dr Darek Sularz :)

nie wiem jak Panie Dr spisują sie w trudniejszych przypadkach - ale jeśli chodzi o szczepienia, oczyszczania gruczołów okołoodbytowych, obcinanie pazurków itp. - do super podejście ma "Ciocia" Ola :] Moje psice nawet nie wiedzą kiedy mają robiony zastrzyk ;) Mała zawsze jest wytulona, wygłaskana, może wycałować "Ciocię" ;) dostaje smakołyki ;) może pozwiedzać gabinet :]

Chyba najlepszą opinię wystawiają moje psy - które nie boją się iść do weterynarza ;) A pierwsze dwie na początku jeździły bliżej domu do lekarza - tam nie chciały wysiąść z auta, trzeba było wyciągać je na siłę... Na Żabiance zawsze same wyskakiwały i biegły na dół do poczekalni :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A możecie polecić dobrego weterynarza w Gdyni ? Z góry dziękuję :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ruda, najpierw się przeprowadź może? :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz co Mikro , ja chcę mieć takie informacje wcześniej.. lubię być dobrze przygotowana :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja Ci mogę polecić kogoś z Gdańska, blisko obwodnicy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Poleć , możliwe że skorzystam :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecałam w tym wątku, wyżej:

http://animalgarden.pl/

Jutro się tam wybieram z moją psicą i moim znajdą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A dziękuję , już sobie patrzę :) Jaką masz psicę i jaki/a jest znajda ? :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ruda na osiedlu mamy weterynarza - podobno dobry i nawet w nd przyjmuje :)
a drugi gabinet całodobowy - też wiem gdzie jest, niestety :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Domyślam się , dlaczego niestety.. samej mi było smutno , człowiek się przywiązuje :( Na osiedlu mamy? Nie zauważyłam , ale nadrobi się to ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
się nadrobi - oby tylko na szczepieniach :)
jest na przeciwko bloku, w którym kiedyś mieszkałam, byłaś obok :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przychodnia UWETERYNARZA w Pruszczu Gdańskim lub w Gdańsku na Czarnym Dworze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dr Eryk Ratajski i dr Maciej Debis - obaj z Lecznicy Stryjska z Gdyni Redłowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dr Debis- tak, ale ja osobiście mam bardzo zle doświadczenia i wspomnienia związane z tą klinika. Ja ze swojej strony nie polecam i odradzam. Nie mogę niestety nic pozytywnego powiedzieć czy napisać o tej klinice po historii z moim psem. Trauma na cale zycie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marcin Chwojnowski
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie wiem skad te dobre opinie o cioci Oli i drugim lekarzu z Żabianki na Gdyńskiej. Może do obcinania pazurków, pogaduszek i obcałowania pupila jest Ok- Mój piesek był pod opieką p. Oli i jej kolegi przez bardzo długi czas, w tym robiłam wiele badań, usg. :Lekarze Ci nie rozpoznali niepokojących objawów- małe liczne guzki w okolicy sutków. nie zlecili badań, sprawę na liczne zapytania zbagatelizowali. Kiedy po paru miesiącach zmieniliśmy lekarza na Opolską okazało się , że potrzebna szybka operacja, chemioterapia, są liczne przerzuty . Piesek jest bardzo słaby,, wychodzą włosy, dostaje silne leki, poprawy nie widać. Kiedy znalazłam artykuł nt. nowego leku antynowotworowego pod nazwą Hylandia blushwood ( ebc46) i wraz z artykułem badań klinicznych przyniosłam lekarzowi, nie miał ochoty zapoznać się. Jesteśmy bezsilni wobec postawy lekarzy - lepszych, gorszych i tych którzy uważają się za wybitnych ale w obliczu konkretnych poważnych przypadków nie zawsze podejście jest takie jakie oczekujemy. Widać trzeba mieć szczęście jak w totku albo swojego zaprzyjaźnionego wybitnego lekarza aby zrobił wszystko co może ratując naszych pupili. Stwierdzam to z przykrością i nie wierzę w doskonałe referencje tych wybitnych.

pozdrawiam wszystkich
Marysia Gda
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja też nie polecam tych lekarzy z ul Gdyńskiej . Moja suczka była tam operowana. Byli mili dopóki suczka była w miarę dobrym stanie, Naprawdę myślałam , że mają dobre serca. Gdy była umierająca usłyszałam od tego lekarza Dariusza Sularza nagle , że już nie będzie miał chyba czasu dla niej , bo będzie zajmował się już innymi zwierzętami .Moja ukochana psinka zmarła niedługo później w cierpieniach, a my jeździliśmy po innych gabinetach weterynaryjnych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja mogę polecić panią dr Taube z Osowej, bardzo dobrze opanowała alergię u mojego psa, a walczyliśmy z tym dłuższy czas.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja tez potwierdzam,ze dr Taube z Osowej jest swietna. Mieszkam w Pruszczu-Gd. i kiedy zyl ojciec tej Pani tez dr weterynarii to bylam stala pacjntka ze zwierzakami u pana dr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

W tej przychodni są też inni lekarze; nie polecam dr Anny B. Nie ma serca dla zwierząt. Do kontenera z moim kotem nawet nie zajrzała. Mogłam przyjść bez zwierzaka bo tylko na podstawie moich słów postawiła diagnozę. Uratował kota dr Eryk Ratajski z lecznicy na ul. Stryjskiej w Gdyni. Rewelacyjny lekarz!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam dr Górkę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A gdzie przyjmuje ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

We Wrzeszczu dolnym, okolice Halllera i Baczyńskiego. Średnio polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam z całą odpowiedzialnością dr Kończaka Seniora z Rumi. Prawdziwy lekarz, super podejście i ogromne doświadczenie. Mam do niego pełne zaufanie. Jego diagnozy zawsze były strzałem w dziesiątkę. Polecam wszystkim, dla których zdrowie pupila jest najważniejsze.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

tylko Sylwia Chmiel - Gdańsk Brzeźno - najlepszy weterynarz w Trójmieście.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dobry lekarz weterynarii jest na wagę złota :D chociaz i tak uwazam, ze nie sposob wykonywac ten zawod, nie majac zamilowania do zwierzat. Oczywiscie wiedza wyniesiona ze studiow poparta zdobytym doswiadczeniem jest szalenie wazna, ale trzeba tez miec odpowiednie cechy osobowosci, byc empatycznym cieplym i umiec podejmowac trudne decyzje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Gdańsku najlepsza przychodnia weterynaryjna to http://www.naszalecznica.pl Mój Amis psi przyjaciel poważnie zachorował i tam go uratowali. Lekarz z powołaniem i miłością do zwierząt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

zgadzam się z opinią
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

przyznać muszę że zaletą tego miejsca jest to że dysponują wszelką niezbędną aparaturą, diagnostyka nie zajmuje kilku wizyt - mam kocura panikarza, wiec to ma znaczenie. nie jestem pewny co do organizacji, mają bardzo dużo pacjentów, w tym samym pokoju za ścianką był pies, który też panikował, co na kocura zadziałało podwójnie, dawno go nie widziałem w takiej panice, po czym ktoś z poczekalni po prostu sobie wszedł, ledwo go utrzymałem - na recepcji nikogo nie było, nie wiem czy tak jest zawsze (akurat był dzień wolny)
natomiast co do zabiegu, diagnozy, komentarza - wszytko super
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam dr Pawła Lukucia z Redlowa-lekarz z powołania, złoty człowiek i złoty weterynarz, ma świetne opinie. Uczciwy, empatyczny, stworzony do tego zawodu. Nie polecam natomiast Kliniki Weterynaryjnej przy ulicy Syryjskiej 25 w Gdyni. Poza dr Debisem nie ma tam według mojej opinii żadnego innego lekarza godnego polecenia. Mam bardzo dramatyczne doświadczenia związane z oddaniem tam mojego psiaka na ponad tygodniowe leczenie. Historia zakonczyla się strasznym koszmarem, z którym cała moja rodzina musi żyć. Osobiście odradzam i przestrzegam. Horror. Na szczęście w Trójmieście jest wielu wspaniałych lekarzy. Bądźcie czujni i świadomi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kategorycznie odradzam dr Brzeskiego i jego klinikę w Gdyni. Zostawiłam im pod opiekę mojego psa z padaczką. Do dziś prześladuje mnie widok Snupka po odbiorze - obraz nędzy i rozpaczy. Spragniony, cały w swoich odchodach, ewidentnie po atakach padaczkowych chociaz podczas rozmow telefonicznych zapewniano mnie, że pies ma sie super. tragedia!!!! Nie, nie i jeszcze raz nie!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1


polecam Benkowski i Hajdo w Gdyni Chwarzno. Cały personel kliniki w 1000% oddany swoim pacjentom.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Tomasz Kachnowicz
Kiedyś Przymorze dziś Kiełpino Górno Gołuńska 2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo dobry jest weterynarz na osowej tam lecza problemy zoładkowe i skórne,polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zwierzaki

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Sucha karma (45 odpowiedzi)

Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą, do tej pory...

do góry