Mam dwie kotki, Sansę-10 i Persefonę- 6 miesięcy. Sansa je karmę dla starszych kotów Purrina, ponieważ ma wrażliwy żołądek i nie może jeść mokrej karmy ani dużej ilości ciastek. W Atm Persephone ma mokrą karmę whisky i ciastka dla kociąt gocat, ponieważ to właśnie jadła, kiedy była w swoim ostatnim domu przed przyjazdem do mnie. Planuję w końcu przejść na ciastka dla kociąt Purrina w pewnym momencie. Jeśli jednak w misce pozostanie trochę jedzenia Persefony, mój starszy kot zje to, co powoduje, że jest słaba i ma bardzo niechlujne kupy. Aby tego uniknąć, staram się je oddzielać, gdy je karmię, i trzymam karmę dla kociąt poza zasięgiem, gdy Peresphone nie je aktywnie. Czasami widzę też Persefoną jedzącą jedzenie dla seniorów Sansy, gdy jej własne jest dostępne. Pomyślałem więc, że kiedy skończy mi się następna porcja karmy dla kociąt, dam Persefonie trochę karmy dla seniorów Sansy, ponieważ wydaje się, że ją lubi, ale chcę mieć pewność, że nie sprawi to, że będzie chora na dłuższą metę.