Cadent

Stomatolodzy Protetycy

Gdynia, Parkowa 6/1E

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - opinia wątek zamknięty Bardzo fachowo, czysto, bezboleśnie i z uśmiechem:). Na dzień dobry dostałem...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2019

dr n.med. Biegańska Rak-leczenie wątek zamknięty Lekarz z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Bardzo sprawnie przeprowadzone...
~Karo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 maja 2018

Fachowa obsługa wątek zamknięty Polecam fachowa obsługa, gabinet godny polecenia
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Polecam Wiczlino Cadent! wątek zamknięty Polecam jeden z oddziałów Cadent mieszczący się na Wiczlinie. Fajna, miła...
~Romi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 listopada 2015

Pani doktor Biegańska wątek zamknięty Do gabinetu doktor Biegańskiej trafiłam tuż po kolejnych nieudanych próbach...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 grudnia 2013

bardzo miło, trochę drogo, trudno powiedzieć czy dobrze wątek zamknięty Mimo narzekania lekarki na leczącego moje zęby poprzednika ("taki materiał na...
~webmister
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2013

stomatolog dr G. wątek zamknięty serdecznie nie polecam tej Pani doktor, zwykłe naciąganie , założyła dziecku...
~JA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lipca 2013

Pani Doktor Biegańska wątek zamknięty Trafiłam do Pani doktor od mojej dentystki na leczenie kanałów, ktora...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 czerwca 2013

super, polecam wątek zamknięty trafiłam do gabinetu przez przypadek, szukałam pomocy dla dziecka z bolącym...
~anka zawadzka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 czerwca 2012

Tylko dr Biegańska !! wątek zamknięty Poleciła mi ją koleżanka i nie żałuję, perfrkcjonizm w każdym calu plus...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 stycznia 2012

Profesjonalnie wątek zamknięty Witam, naczytałem się odnośnie kanałowego leczenia (ból + zle wykonczenia,...
~Roman
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 grudnia 2011

Polecam wątek zamknięty Bardzo nowoczesna przychodnia, polecam tym którzy mają poważne problemy. Dr...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2011

pozdrawiam, polecam wątek zamknięty Trafiłam do Cadentu kilka miesiecy temu, mimo ze chodzilam do dentysty,...
~M.K.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lipca 2011

Zaklad dla chcacych przeplacac. wątek zamknięty Wszystko w miare do przyjecia jednak ceny horendalne. Byłam kilkakrotnie w...
~klientka z Gdyni
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 maja 2011

Ceny - szok, efekt marny wątek zamknięty Skorzystałam z usługi i już więcej tam nie przyjdę. Za wykonanie 3 wypełnień...
~Gdynianka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2011

Polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam usługi tego gabinetu. Pełen profesjonalizm. Jeśli chodzi...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2011

polecam strachliwym :) wątek zamknięty Naprawdę profesjonalni lekarze tam pracują. Musiałam zrobić po kilku latach...
~A
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 listopada 2010

bardzo bardzo polecam! wątek zamknięty Zostalem skierowany do pani doktor od mojego lekarza. Na początku w ogóle nie...
~pacjent
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 października 2010

perfekt ! wątek zamknięty ząb z którym nie mogła poradzić sobie moja dentystka (w ciagu 5 wizyt!)...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2010

Polecam!! wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie, miło , bez bólu!!
~Ósemeczka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

24

wątków

do góry