Cadent

Stomatolodzy Protetycy

Gdynia, Myśliwska 4U/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
W końcu profesjonalne leczenie kanałów wątek zamknięty ufff....udało się...Wszystko dzięki Pani dr. Biegańskiej. Bardzo jej dziękuje...
~Moni
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

omijac wątek zamknięty Czemu tak nisko Obsługa to kpina - umawia się w jedno miejsce później...
~Darek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 maja 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Profesjonalizm, wysoka jakość usług jak i materiałów oraz sprzętu...
~Iza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Cadent leczenie kanałowe wątek zamknięty Serdecznie dziękuje ekipie Cadent za przeprowadzone leczenie. Mój ząb został...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2018

cadent gabinet stomatologiczny wątek zamknięty Polecam,bardzo dobra profesjonalna obsługa,sprzęt najnowszej generacji,przy...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 stycznia 2018

Gorąco polecam. wątek zamknięty Rewelacja !!! Gorąco polecam wszystkim którzy muszą leczyć ząb metodą...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 grudnia 2017

Polecam implany wątek zamknięty Polecam implanty wykonywane przez stomatologów w centrum Cadent. Jestem...
~Antoni
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

super gabinet! wątek zamknięty Nowoczesny gabinet, super sprzęt, miła atmosfera, zawsze profesjonalnie i...
~pacjent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

super wątek zamknięty dr Milobedzka jest swietna. trafilismy z polecenia, polecamy dalej. a do...
~wdzięczni pacjenci
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 grudnia 2013

tak, wątek zamknięty ta urocza młoda pani doktor czyni cuda... zgrabne rączki uratowały mój...
~SS
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 września 2010

To wazne dla inntch PACJETOW PROSZE WCZESNIEJ UZGODNIC CENE,, ZERUJA NA NIEWIEDZY!!! wątek zamknięty Nie rozumie jak mozna zmienic ceny wychodzac z gabinetu zapytalam ile zaplace...
~jp24
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lipca 2010

Dla mnie jest bardzo ok wątek zamknięty Dawno nie byłam już u stomatologa i niestety mam sporo do leczenia, dlatego...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2010

ząb uratowany!! wątek zamknięty Pani doktor uratowala mojego zęba lecząc go mikroskopowo. pełen...
~mika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 lutego 2009

bardzo wysokie ceny wątek zamknięty Nie rozumie jak mozna zmienic ceny wychodzac z gabinetu zapytalam ile zaplace...
~Ewa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 lutego 2009

Ceny ? wątek zamknięty Może i wszystko było by ok gdynby nie odstraszające ceny...nawet 300 zł...
~Anna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

15

wątków

do góry