Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zawiodłam śię. wątek zamknięty Jestem stałą bywalczynią tego miejsca. Smak Ciasta czekoladowego i wystrój -...
~Vrvra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 listopada 2017

Niedobra kawa wątek zamknięty Ciekawy wystrój, jednak kawa niestety niesmaczna. Wybraliśmy się skuszeni...
~Rysio
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lipca 2017

Cudowne miejsce! wątek zamknięty Jestem fanką Factotum od lat. Trafiłam tam dawno temu po wzmiance w artykule...
~PDK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

Obsługa klienta woła o pomstę do nieba! wątek zamknięty Obsługa klienta dramatyczna. Pani na wejściu mówi, że na kawy trzeba będzie...
~Pawel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

Mega kanapki!! wątek zamknięty Wolowina z ostrym sosem, polecam!
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

Pyszne słone tarty wątek zamknięty Chodziliśmy tam głównie dla kawy i ciasta czekoladowego, skusiliśmy się...
~Asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Genialna atmosfera wątek zamknięty Swietna kawa, super ciasto czekoladowe, naprawde polecam!
~Wojtek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2013

Całkiem niezła kawa wątek zamknięty Całkiem niezła kawa, ciekawy wystrój, ale czas oczekiwania na złożone...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 listopada 2012

aniaa - opinia wątek zamknięty polecam :) bardzo klimatyczne miejsce a czekolada z pomarańczą pycha!
~aniaa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2012

Z pewnością miejsce warte wizyty, niejednej wątek zamknięty Lubię to miejsce za klimat, niebanalny wystrój, miłą obsługę i naprawdę dobrą...
~wiolka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

raczej nie wrócę. wątek zamknięty zachęcona atrakcyjnym wystrojem od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem...
~hm.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 maja 2012

Idealnie wątek zamknięty Nie wiem czemu ale dopiero teraz po raz pierwszy zawitałam do Factotum!...
~Kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

jak zwykle na tak! wątek zamknięty Co jakiś czas będę pisała Wam o Factotum, żebyście wiedzieli, że bywam tam i...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lutego 2012

: ) wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy mają ochotę spędzić czas przy wspaniałej atmosferze...
~M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2012

Genialnie! wątek zamknięty Świetny wystrój, na prawdę pyszna kawa (!) i Pan barman z czarującym...
~emma
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 listopada 2011

Jest bosko wątek zamknięty Ci ludzie wiedzą co robią! - kawy, herbaty, koktaile, shake'i dopracowane i...
~Adam
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 listopada 2011

Bez gotówki ani rusz.... wątek zamknięty Niby smacznie i miło poza tym,że na koniec usłyszeliśmy "Nie ma możliwości...
~bellis
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 stycznia 2011

Absolutnie kocham! wątek zamknięty Słuchajcie, jeśli jeszcze Was nie było w Factotum to grzech! Ten lokal to...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 października 2011

klimatyczne miejsce wątek zamknięty jedno z nielicznych w gdansku, gdzie mozna odpoczac od zgielku miasta i...
~L
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 września 2011

Klimat i same pyszności wątek zamknięty Znakomite shake'i, wystrój dopracowany w każdym detalu, świetna muzyka i...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry