Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super miescówa na Sylwestra wątek zamknięty Polecam gorąco na imprezę sylwestrową, rok temu byłam i było super.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 grudnia 2017

Polecam ten lokal :) wątek zamknięty Odwiedzam regularnie Cafe Ferber, świetne miejsce na obiady rodzinne, plotki...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

Moze jakis remoncik? wątek zamknięty Cafe ferber w tym miejscu jest od 12 lat? Moze dluzej. Czy na prawde...
~Yennefer
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 marca 2017

Super miejsce na oglądanie meczy przy drinku wątek zamknięty Kilka dni temu odwiedziłem Ferbera i byłem mile zaskoczony ofertą wydarzeń...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 października 2017

Chyba nie lubią wystawiać faktur wątek zamknięty Czekam już 3 tygodnie na głupią fakturę. Byłem z kontrahentem ze Szwecji w...
~Andrew
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2017

Ferber Sopot wątek zamknięty Świetne miejsce na spotkania z przyjaciółmi. Pyszna kawa i desery. Obsługa...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lipca 2017

To jest prawdziwy Sopot wątek zamknięty Super lokal... Naprawdę wysoki poziom a w szczególności barmani Maciek i...
~Laura
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 czerwca 2017

Czas na zmiany wątek zamknięty Odwiedzaliśmy z mężem raz na miesiąc, dwa, przez kilka lat. Pięć lat temu...
~beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 maja 2016

Caffe Raffaello wątek zamknięty Po wielu pozytywnych opiniach postanowiłem się wybrać do Cafe Ferber w...
~Gdańszczanin
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

Tak cieeeepluuutkooo! wątek zamknięty Klimatycznie, miło, smacznie. Ceny - wiadomo drogo, główna ulica Gdańska. Ale...
~just19991a
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

co raz gorzej wątek zamknięty Z każdą kolejną wizytą mam coraz gorszą opinię o lokalu. 15min oczekiwania...
~meg
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 czerwca 2011

było fajnie wątek zamknięty fajna muzyka, aż chciało się tańczyć i smaczne drinki
~ada
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 września 2011

Menu godne polecenia wątek zamknięty Wpadlem ze znajomymi na szybki lunch w Sopocie na monciaku, bylem milo...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Całkiem nieźle wątek zamknięty Widzę, że jest tu trochę negatywnych opinii. Nie chcę oczywiście chcę...
~mefiu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 czerwca 2011

Odradzam piwo ZYWEC wątek zamknięty Wczoraj wieczorem, ze znajomymi, usiedllismy w tej kawiarni "na piwku"....
~Robert
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 czerwca 2011

Przyjemne miejsce wątek zamknięty Odwiedziłam Cafe Ferber w niedzielę, była ładna pogoda, ledwo znaleźliśmy...
~Danuta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2011

Żenujące..... wątek zamknięty Dziś poszłam ze znajomymi do CefeFerber na Monciaku... Nie była to moja...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2011

ochrona wątek zamknięty Ochrona w sopockim Ferberze jest bardzo mila i uprzejma. Od kiedy pamietam,...
~anita
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 lutego 2011

???????????????????? wątek zamknięty czesto bywam w ferberze ale co zauwazyłam to przystanki Pań "biegających od...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 listopada 2010

no cóż............ wątek zamknięty bardzo lubię to miejsce , wszytsko jest o.k oprócz jednego pseudo barmana...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
66

postów

59

wątków

do góry