Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zakaz wstępu z lodami wątek zamknięty Nie polecam, fatalna obsluga już od wejścia.
~A.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2019

nie polecam wątek zamknięty W sezonie letnim zdarzyła się następująca sytuacja. Szklanka, w której...
~M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2018

Klimat swietny, obsluga pozostawia troche do zyczenia wątek zamknięty Godziny przedpoludniowe. W lokalu kilku klientow. Nikt nie czeka przy barze....
~klient intruz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 marca 2016

Wszystko śmierdzi stęchlizną. Beznadziejna obsługa. wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam. Byłam tam po raz pierwszy i ostatni. Obsługa...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

Magiczna miejscówka wątek zamknięty Z rezerwacją i stolikiem później żadnych problemów, muzyka nienarzucająca...
~Klaudi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

Magiczne miejsce wątek zamknięty Wczoraj pierwszy raz odwiedziłam Józefa K i był to magiczny pierwszy raz!...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

Prostactwo i chamstwo! wątek zamknięty Mężczyzna, który jest kimś w rodzaju ochroniarza okazał się być prostakiem i...
~Osiemnastolatka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 listopada 2014

Niestety nie jest to już ten sam jozef k. który był w Sopocie wątek zamknięty Wystrój bardzo zbliżony do tego, który był poprzednio, ale tutaj nie wygląda...
~hopla
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 maja 2014

Smutne wątek zamknięty Jak moza było go przenieść do Gdańska przeciez to jest porażka, napewno to...
~zasmucony klient
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2013

MEGA MIEJSCÓWA wątek zamknięty Ogólnie powiem tak... Najbardziej klimatyczne miejsce, w jakim byłam. Bez...
~Marcelina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 stycznia 2014

To miejsce to dzieło sztuki! wątek zamknięty Polecam. Bo nie ma w Sopocie lepszej kawiarni :). Wszystkie Julki i Młode...
~smarkaty artysta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lipca 2013

:) wątek zamknięty Cudownie!
~M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2013

woow wątek zamknięty To miejsce to czysta magia! Zero komercji, 100% oryginalności!
~Karol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 stycznia 2013

Super Atmosfera! wątek zamknięty Polecam super atmosfera kreowana przez niebanalny wystrój i bardzo fajną...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 grudnia 2012

Justyna - opinia wątek zamknięty Super miejsce! Bardzo polecam!
~Justyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 października 2012

Pola - opinia wątek zamknięty Miejsce inne niż wszystkie. :) Zawsze będę wracać...
~Pola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

Wybitnie wątek zamknięty Muszę przyznać, że oczarowało mnie to miejsce, z pewnąścią będę tam wracać...
~ripsime
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 grudnia 2011

Zakochana wątek zamknięty Uwielbiam takie miejsce jak Cafe Józef. Zakochałam się od pierwszego...
~Ada- Kambodża
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2008

Józef K. wątek zamknięty Mój ulubiony zakątek, gdzie można napić się kawy lub herbaty, albo i piwa.....
~metzengerstein
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2011

Super klimat wątek zamknięty Niesamowity klimat, super muzyka, totalnie inny świat niż ten który jest obok...
~Varen
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
40

postów

27

wątków

do góry