Café Szafa

Puby Kluby, dyskoteki

Gdańsk, Podmurze 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
narnia to nic wątek zamknięty uroczo.niewymowna atmosfera którą tworzą ludzie i to miejsce.
~prośka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 grudnia 2008

Gdybym nie miał wygodnego łóżka w domu to bym tu zamieszkał wątek zamknięty Pyszny grzaniec niedzielny przy rewelacyjnej muzyce w przytulnym klimacie. To...
~Maciek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 grudnia 2008

magiczna ta szafa wątek zamknięty ubawiłem i zabawiłem się cudownie. Tak powinno być. klimat taki że tylko...
~magnum
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 grudnia 2008

Dziękuję za Szafę!! wątek zamknięty ...i za wczorajszą imprezę! Bo co to była za impreza! Proszę o więcej,...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 listopada 2008

Dorota - opinia wątek zamknięty Właśnie takiego miejsca w Gdańsku brakowało !!! Dzięki
~Dorota
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 października 2008

rewelacja!!! :) wątek zamknięty rewelacja!!! :)
~chcik
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 września 2008

Zakochałam się w Szafie wątek zamknięty Trafiłam przez przypadek zaprowadzona przez znajomych i oniemiałam. Wrażenie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 września 2008

Fajnie być w miejscu w którym czuję sie jakbym była w domu wątek zamknięty Fajnie być w miejscu w którym czuję się jakbym była w domu. Nic dodać nic...
~Aneta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 września 2008

dobre miejsce wątek zamknięty bardzo przyjemna miejscówka ma swój przyjazny klimat, dobrą muzykę i duży...
~Dora
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 września 2008

szafa bije na głowę inne gdańskie puby;) wątek zamknięty genialne miejsce, świetna muzyka! teraz chodzę ze znajomymi tylko do Szafy;)...
~Ola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2008

Niby jest od roku a dopiero odkryłam wątek zamknięty Słyszałam od znajomych o jakiejś szafie i nie chodziłam, bo do SZAFY... co to...
~Pani K
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2008

Kawałek Krakowa w Gdańsku wątek zamknięty Przyjeżdam często do Gdańska i czuje się jak u siebie. Wchodzę do Szafy i...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2008

Pyton - opinia wątek zamknięty Wspaniałe miejsce. Zamieszkam tam...
~Pyton
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2008

To mój "pokój relaxu" :) wątek zamknięty muszę powiedzieć, że nigdzie tak nie wypoczywam jak u Was nie wiem czy to...
~Ela
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2008

tego brakowało wątek zamknięty w koncu jest jakas alternatywa dla Absyntu! Brawo! dobry klimat, choć ja...
~gorgo
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2008

Mniam :D wątek zamknięty Mieszkam w Gdańsku od zawsze i muszę przyznać ze od upadku GGOG oraz Kolonii...
~Dżadża
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 lipca 2008

Trzyamj się z dala! wątek zamknięty Miejsce do kitu, obsługa wymusza kasę za rzeczy których nie kupiłeś ani nie...
~Jozek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2008

o kurde wątek zamknięty Czyżby Szafa stawała się gdańską alternatywą dla Papryki-Soho-czy Sfina....
~Radek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2008

obsluga do nieczego!!! wątek zamknięty miejscoowa ok. ale obsluga pozostawia do zyczenia!!! ludzie ktorzy tam...
~zdegustowana
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2008

:) wątek zamknięty ja się czuję w Szafie baaaaardzo dobrze - kto nie czuje klimatu, jego strata....
~Asia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
110

postów

82

wątków

do góry