Café Szafa

Puby Kluby, dyskoteki

Gdańsk, Podmurze 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fatalna obsługa wątek zamknięty Barman który obsługiwał mnie i moja koleżankę (ten bez brody) okazał się...
~Patryk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2016

xyz - opinia wątek zamknięty W miejscu tym dwie rzeczy są legendarne: 1) tempo barmanów, a raczej jego...
~xyz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

cienki klub wątek zamknięty przede wszystkim ciasno! starają się starają, ale to nie porządny dwupiętrowy...
~margaret
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2013

obsługa klienta w wydaniu Panii Justyny wątek zamknięty Witam, byłam w Szafie w ostatnią niedzielę. Zamówiłyśmy z koleżanką piwo i...
~Monika
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 czerwca 2014

Polecam! wątek zamknięty To jeden z nie wielu pabów w starym dobrym klimacie,widze ze ludzie skarza...
~Ewa
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 października 2013

rewelacja wątek zamknięty jest wiele pubów w Gdańsku, ale ten szczególnie przypadł mi do gustu. Na maxa...
~Malwina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 maja 2014

Fajni barmani wątek zamknięty Jest coraz więcej knajp a tam jakieś niezadowolone gbury pracują. W szafie...
~Edyta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 maja 2014

Krakowski klimat wątek zamknięty Byłam w piątek i naprawde fajna klimat. Ogródek pod drzewami i dobra muza....
~Julia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 maja 2014

good wątek zamknięty Dużo słyszałem i byłe. Spoko klimat, spoko muza, spoko obsługa - nawet...
~Karol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 maja 2014

Coś nie tak wątek zamknięty Siedzimy sobie, wszystko fajnie a tu ok północy przychodzi jakiś kolej z...
~niron
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 marca 2014

Moje miejsce na imprezę. wątek zamknięty Dość często spędzam noce na mieście i prawie zawsze w Szafie. Kiedyś trafiłem...
~Sławo
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 marca 2013

A tu jak zwykle... Cudownie :) wątek zamknięty Wielki powrót do Gdańska po długiej nieobecności w tym mieście. Powstało tu...
~Gringo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

its cool place wątek zamknięty Cool place for a beer. thank you
~art
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 marca 2013

zawsze dużo ludzi wątek zamknięty w weekendy zawsze dużo ludzi i często jest problem z miejscem ale podoba mi się
~paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 marca 2013

:-) wątek zamknięty Jestem klientem szafy od samego poczatku, nie zawiodlam sie jeszcze nigdy....
~Kinga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 marca 2013

Chamska obsługa wątek zamknięty Siedziałem sobie ze znajomymi z pracy miło spędzając czas w sympatycznym...
~pletwal19
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 stycznia 2010

wybor - opinia wątek zamknięty uwaga na piwo i drinki, te nie wypite duszkiem, mogą w oka mgnieniu zniknąć,...
~wybor
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2012

Nic się takiego mi się nie przydarzyło !!! wątek zamknięty Zupełnie nie rozumiem odpowiedzi obiektu dotyczącej mojej opinii o lokalu....
~zniesmaczony
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

Grubo wątek zamknięty Odwiedzam miejsce zawsze jak jestem w Gdańsku i jeszcze się nie zawiodlem....
~Bangar
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

Sylwester - Tak, tak, tak! wątek zamknięty Wybrałam się na imprezę Sylwestrową i to co mogę powiedzieć to POLECAM!!!...
~Minnie
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
110

postów

82

wątków

do góry