Widok

Chamska obsługa

Siedziałem sobie ze znajomymi z pracy miło spędzając czas w sympatycznym retro klimacie jaki dostarczała ta knajpka, nie planowaliśmy konkretnych zmian planów na ten dzień. Chcieliśmy porządnie uszczuplić zawartość portfela właśnie w Cafe szafa. Jednakże o godzinie około 19 podszedł do nas braman przesunął las pustych pokali po piwie by zrobić miejsce na naklejkę, z napisem "rezerwacja godzina 20 Patrycja". Ręce opadły podszedłem do baru, i informuje że zamierzam być przy tym stoliku do 23.00, i związku z tym czy zamierza użyć siły by mnie usunąć. Okularnik śmiejąc się mi w twarz sugeruje, że nie ale przecież możemy się przesiąść, powiedziałem że to było co najmniej nie w porządku i poszedłem.Tak się nie traktuje klientów. Co za bubek zero!: przepraszam czy mogli by państwo się przesiąść, nie wykluczone że bym się zgodził przy takiej formie załatwienia sprawy, niestety był to ostatni raz kiedy ja i moi znajomi pojawili się w tej knajpie. Zarobili 50 zł rezerwacji ale stracili kilka tysięcy które bym tam wydał bo lubiłem to miejsce i kolejne stracone złotówki od ludzi którzy usłyszą/przeczytają ta opinię. Pytanie czy opłaca się takich niekulturalnych ludzi zatrudniać???
Moja ocena
Café Szafa kategoria: Puby
obsługa: 1
 
menu: 3
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu

W imieniu Szafy przepraszamy.
Barmanowi poprostu za dużo się wydawało.
Pewnie zapomnieli zrobić rezerwacje wcześniej, ale to nie tłumaczy jego zachowania.
Nie pomyślał, żle zrobił...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przeprosiny przyjęte, w związku z tym zamierzam nadal Państwa odwiedzać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
w imieniu bywalców szafy dziękujemy i cieszymy się, że będzie tam mniej takich ludzi jak ty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
ups, nie zauwazylam drugiego wpisu :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
a co ty laska tego okularnika?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry