Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jack i Marysia - opinia wątek zamknięty W ostatnia sobote przekonałem sie bedąc z dziewczyną o nudności tego miejsca...
~Jack i Marysia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 lutego 2008

..o czym Wy mówicie??.. wątek zamknięty ..hmm.. ..tak sobie czytam i aż żal mnie bierze, gdy patrze na te złe...
~Brombens:)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 lutego 2008

Omijać wątek zamknięty Nie polecam, a gdybyście się skusili czeka Was niemiła niespodzianka w...
~konsument
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 stycznia 2008

Odp na "opinie" wątek zamknięty Witam. Dziękuje za uświadomienie mi problemu brudnego szkła.Obsługa dostała...
~manager
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 stycznia 2008

klient - opinia wątek zamknięty no coz... nidgy nic nie ma jak przychodze. Kawa dobra ale szklanki i...
~klient
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 stycznia 2008

REWELKA wątek zamknięty Naprawde super miejsce ! Świetny wystrój, obsługa rewelacyjna no a jedzonko...
~D$
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 listopada 2007

m&j - opinia wątek zamknięty polecam!!! super klimat! brakowało mi w Gdyni takiego miejsca. W dzień...
~m&j
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

Ania - opinia wątek zamknięty Trafiłam tam przypadkiem z chłopakiem, wypiłam przepyszną jaśminową herbatę,...
~Ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 września 2007

:) wątek zamknięty przecudowne barmanki, miła atmosfera, bardzo fajny wystrój. Po prostu...
~cali
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2007

świetnie. wątek zamknięty Świetna knajpa. Byłem tam dzisiaj na paru drinkach, w tym na "specjalnosci...
~alterego
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2007

tam jest naprawde fajnie wątek zamknięty obsluga usmiecha sie od samego wejsci, barman od razu do Ciebie zagada,...
~jazzman
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 30 lipca 2007

fajne miejsce... wątek zamknięty bywam często w cafe i nie moge się doczekać lunchy o których rozmawiałem z...
~jarek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 13 lipca 2007

Cafeteria i juz wątek zamknięty Jedyny lokal w którym można napić się Peroni wg. receptury Szefa :]...
~Dareus I. Lucus
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 30 maja 2007

INNY KLIMAT wątek zamknięty Lokal nieduzy za to wystroj - rewelacja !!! Nowoczesnie, swiatowo. Cos dla...
~Kojotiii
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 marca 2007

Fajny klub wątek zamknięty BARDZO FAJNE MIEJSCE :) za dnia kawiarnia a wieczorami klub z super muzyka,...
~Dorotka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 marca 2007

~arek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 marca 2007

ciepla wodka wątek zamknięty ciepla wodka, brak kieliszkow do wodki, slaba atmosfera
~xxx
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 14 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

17

wątków

do góry