Widok

Cała Polska czyta dzieciom - scena letnia w Orłowie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam, może ktoś nie wie ale do 19 sierpnia w kazda niedzielę o godzinie 12.00 na scenie letniej w Orłowie ZA DARMO mozna przyjsc z dziecmi na czytanie szwedzkich bajek przez znane osoby - aktorow, sportowców itp. Całość trwa około 30min, pomiedzy czytaniem dzieci odpowiadaja na pytania, jest duzo zabawy. Bylismy w zeszłym tygodniu, było baaaardzo fajnie. Na koniec dzieci dostaly fajne małe ksiażeczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tzn już to trwa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za info! Kurcze, człowiek się dowiaduje przez forum. Czy takie informacje są gdzieś zawarte? (może na trójmieście tylko ja ich nie widzę :/)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W zeszła niedzielę było pierwsze czytanie, ja dowiedziałam się przypadkiem, gdzieś przeczytałam i potem nie mogłam tego znaleźć. Ponieważ zapamietałam że to na scenie letniej wiec jakos sie dokopłam do info. Przekazuję teraz Wam, bo impreza fajna a tak mało rozreklamowana. Ja tez nie raz dowiaduję się o fajnych imprezach wlasnie od Was Koleżanki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.teatrgombrowicza.art.pl/?action=news&nid=285

szczegóły tutaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hopka na wieczór, moze ktos przeczyta i skorzysta :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za informację - moje smyki na pewno się pojawią :-) dzięki raz jeszcze !!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo proszę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super informacja-dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:):):):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przypominam bo jutro niedziela, moze sie ktos wybierze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym roku kolejna edycja.
W ramach akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom" w każdą niedzielę do 11 sierpnia o godz. 12:00 będą się odbywać spotkania z literaturą skandynawską połączone z warsztatami teatralnymi. Niedziela, godz. 12:00, wstęp wolny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, w tą niedzielę ponownie wystartowała impreza na scenie letniej w Orłowie "Cała Polska czyta dzieciom" o godz,12.00.
W prawdzie w tą niedzielę troszkę padało i byliśmy tylko my+ jedna mama z 2dzieci ale czytanie się odbyło za co dziękujemy organizatorom.
Impreza jest fajna, polecamy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Szukam dobrego prawnika do firmy (8 odpowiedzi)

Czy przy prowadzeniu biznesu wykorzystujecie usługi prawnika i w jakim zakresie? Długoterminowo,...

Zus na Marynarki Polskiej gdzie wysiasc (12 odpowiedzi)

Tj w tytule czy ktos sie orientuje czy to na Zielonym Trojkacie? Czy w Nowym Porcie? Adres to...

Tkaniny, materiały gdzie kupię? (27 odpowiedzi)

Gdzie jest duzy wybor materiałow , tkanin do szycia na terenie Rumi, Gdyni??

do góry