Dobry chleb powinien kosztować 10zł/kg
czyli razowy u Pana Majchrowskiego za piątaka to cena ok.
Spieszcie się jeść chleb z rzemieślniczych piekarni, bo niedługo nie będziecie mieć gdzie go spróbować :(
czyli razowy u Pana Majchrowskiego za piątaka to cena ok.
Spieszcie się jeść chleb z rzemieślniczych piekarni, bo niedługo nie będziecie mieć gdzie go spróbować :(
zobacz wątek