Calmia

Fryzjerzy

Rumia, Krzywe Koło 36

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Strzyżenie u P. Alicji? Jak najbardziej jestem na tak! :) wątek zamknięty Od kilku lat dojeżdżam kawał drogi specjalnie na strzyżenie u p. Alicji i...
~M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 września 2013

jest to chwila relaksu i dobra inwestycja wątek zamknięty Witam wszystkie Dlugowlose, obdarzone przez Matke Nature! Panie z Salonu...
~anna garcia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

ODRADZAM!!! SZKODA WŁOSÓW, CZASU, KASY!!! wątek zamknięty Była klientką P. Alicji i byłam zadowolona z cięcia, ale już nigdy nie oddam...
~K
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 listopada 2011

JEDNA WIELKA PORAŻKA wątek zamknięty Po umówieniu się na konkretną godzinę ,dojechałam w końcu z Gdyni(gdzie...
~ODRADZAM ,PORAŻKA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 października 2011

POLECAM wątek zamknięty Bardzo polecam salon Calmia zarówno Pani Alicja i Pani Gabrysia okazją pełne...
~Pati
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lipca 2011

Pełne zaufanie dla pana Piotra Ślężaka:) wątek zamknięty Zdecydowanie polecam salon Calmia, a szczególne gratulacje dla Pana Piotra,...
~Michalina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 stycznia 2011

Piękne pazurki żelowe wątek zamknięty Bardzo polecam p.Beatę! wykonuje śliczne paznokcie żelowe. Wzór jaki tylko...
~Joanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 stycznia 2011

Warto wątek zamknięty Salon"Calmia"znalazłam prawie dwa lata temu w internecie na forum dotyczącym...
~Magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 maja 2010

POMOC PO PORODZIE UDZIELONA!! wątek zamknięty BARDZO POLECAM TEN SALON KOSMETYCZNY!!! PANI GABRYSIA PO PORODZIE POMOGŁA...
~PANI DOKTOR
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 lutego 2010

Ania Kowalska - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam usługi kosmetyczne Calmii. Sama korzystałam z zabiegu...
~Ania Kowalska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 stycznia 2010

Profesjonalne podejście do klienta wątek zamknięty Klimatyczny salon, przyjazna atmosfera.P.Alicja bardzo starannie...
~Sylvia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 stycznia 2009

~niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 stycznia 2009

Paznokcie żelowe wątek zamknięty beznadzieja, masakra nawet bym powiedziała, wykonanie niedbałe, wzorek...
~Lena
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 grudnia 2008

agi - opinia wątek zamknięty Fachowa obsługa,zaangażowanie.Panie wiedzą co robią. salon na uboczu spokojny...
~agi
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 grudnia 2008

Ewelina z Niemiec - opinia wątek zamknięty Podziekowania dla Pani Alicji dziekuje za piekny kolor i swietna fryzure...
~Ewelina z Niemiec
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 października 2008

Podziękowanie dla całej obsługi Calmi wątek zamknięty Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie wpisane pod adresem salonu...
~John Rooney
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 maja 2008

Eugenia - opinia wątek zamknięty Bardzo duża pochwała dla Pani Gabrysi,jest wspaniała .talent i serce włozone...
~Eugenia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2008

aga - opinia wątek zamknięty po przeczytaniu b.dobrych ocen oww.zakładzie poszłam aby się ostrzyc i...
~aga
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 marca 2008

mala - opinia wątek zamknięty PO KILKU WIZYTACH U PANI ALICJA STWIERDZILAM ZE BRAK JEJ FANTAZJI I...
~mala
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 lutego 2008

KOSMETYCZKA JEST REWELACYJNA wątek zamknięty JAK TYLKO CZUJĘ ŻE STRES WYGRYWA ZE NMĄ I JESTEM JUŻ ZMĘCZONA CODZIENNOŚCIĄ...
~zapracowana
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

26

wątków

do góry