Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Roksana - ocena Wspaniała obsługa ,fenomenalne jedzenie a zaczynałam od śniadania po kolacji...
~Roksana
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 7 stycznia 2024

Mariola - ocena Byłam dzisiaj- dobre jedzenie ,czysto i bardzo sympatyczna uśmiechnięta ekipa...
~Mariola
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 14 grudnia 2023

Diana - ocena Przepyszne jedzonko
~Diana
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 9 września 2023

Ewelina z Wrocław-Kuźniki - opinia Jestem pod ogromnym wrażeniem, miałam z dziećmi pół godziny do odjazdu...
~Ewelina z Wrocław-Kuźniki
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 24 sierpnia 2023

Kamil - opinia Zdecydowanie najsmaczniejsze i zawsze trzymające poziom śniadania w...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 17 sierpnia 2023

Paulina - opinia Kolejna wizyta w Gawle lecz niestety rozczarowanie obsługą o której po...
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 6 maja 2023

Agata - opinia Nie ma wizyty w Trójmieście bez posiłku u Gawła, jak dotąd się nie...
~Agata
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 3 maja 2023

Gosia - opinia Fantastyczne miejsce na mapie Sopotu Luźna atmosfera bez zadęcia Menu w...
~Gosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 października 2022

Natalia M - opinia Jestem pod wrażeniem kuchni - smaki niesamowite, porcje duże , dobranie...
~Natalia M
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lipca 2022

Ela - opinia Mila obsluga, super pyszne śniadania ,rozmaitość dań, szybko podane.
~Ela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 czerwca 2022

Michał - opinia Super pyszne jedzenie, bardzo miły Pan kelner :)
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 czerwca 2022

Kaszak - opinia wątek zamknięty Butna obsługa, słabe menu i średniej jakości jedzenie. Polecam - omijać.
~Kaszak
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lutego 2022

Anka - opinia wątek zamknięty Do Całego Gawła zaglądam dosyć często. Tort bezowy nr 1 :) Burgery również...
~Anka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 grudnia 2021

Anka - opinia wątek zamknięty Najlepszy tort bezowy jaki do tej pory miałam okazję zjeść w kawiarni !...
~Anka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 marca 2020

Jako stałego bywalca- rozczarowała mnie wątek zamknięty Do 'Gawła' chodzimy... chodziliśmy regularnie, na kawę raz/miesiąc, na obiady...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

Może być wątek zamknięty Może być, rewelacji niema , tak samo jak tragedii.
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 grudnia 2017

Doskonałe jedzenie wątek zamknięty Parę dni temu odwiedziłem z rodziną Całego Gawła. Powitała nas miła obsługa ,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 października 2017

Na pewno wrócę wątek zamknięty Super menu, pyszne jedzenie. Plus mega za menu dla pieska. To właśnie dzięki...
~Rurka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2017

Miło, ale drogo. wątek zamknięty W sobotni poranek skorzystałem z oferty śniadaniowej. Pani kelnerka bardzo...
~xxxT
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2016

Chyba jednak nie polecę. wątek zamknięty Obsługę trzeba było bardzo długo wołać, kelnerki były bardzo zagadane ze...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry