Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anka - opinia nowy temat Do Całego Gawła zaglądam dosyć często. Tort bezowy nr 1 :) Burgery również...
~Anka
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 grudnia 2021

Anka - opinia Najlepszy tort bezowy jaki do tej pory miałam okazję zjeść w kawiarni !...
~Anka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 marca 2020

Jako stałego bywalca- rozczarowała mnie wątek zamknięty Do 'Gawła' chodzimy... chodziliśmy regularnie, na kawę raz/miesiąc, na obiady...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lutego 2018

Może być wątek zamknięty Może być, rewelacji niema , tak samo jak tragedii.
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 grudnia 2017

Doskonałe jedzenie wątek zamknięty Parę dni temu odwiedziłem z rodziną Całego Gawła. Powitała nas miła obsługa ,...
~Andrzej
-

dodano: 14 października 2017

Na pewno wrócę wątek zamknięty Super menu, pyszne jedzenie. Plus mega za menu dla pieska. To właśnie dzięki...
~Rurka
-

dodano: 12 czerwca 2017

Miło, ale drogo. wątek zamknięty W sobotni poranek skorzystałem z oferty śniadaniowej. Pani kelnerka bardzo...
~xxxT
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2016

Chyba jednak nie polecę. wątek zamknięty Obsługę trzeba było bardzo długo wołać, kelnerki były bardzo zagadane ze...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2016

Iza - opinia wątek zamknięty Totalna porażka. Przyszłyśmy grupà 5 osób, kazda z nas zamawiała...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lipca 2016

Polecam. Genialne miejsce!!! wątek zamknięty Fajna i popularna miejscówka. Genialne burgery i dobre piwa. Bardzo przyjemna...
~sebcia92
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

Totalne oczarowana wątek zamknięty Cały Gaweł. Knajpa została mi polecona przez znajomych. Zawsze w takim moncie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 czerwca 2016

Pyszne śniadanie i nieprzyjemna kelnerka wątek zamknięty Pyszne śniadanie które zepsuła wulgarna blond kelnerka która pachniała...
~Matylda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2016

Godne polecenia wątek zamknięty Byłam pierwszy raz i zakochałam sie w tym miejscu. Wnętrze urządzone na styl...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

Szymon - opinia wątek zamknięty Bardzo duża staranność w podaniu dań. Świetne smaki i ogromna różnorodność w...
~Szymon
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

Re we la cja! wątek zamknięty Czadowy wystrój ,pycha wątrobka i mega burgery ,a do tego można zabrać...
~Madzia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Pyszny klimat i jedzenie wątek zamknięty Pyszne jedzenie, pyszny klimat, mili ludzie! Na pewno wrócę. Polecam wszystkim!
~Pan Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Totalne rozczarowanie wątek zamknięty Muszę przyznać, że miałem spore nadzieje dotyczące tego lokalu, licząc na to,...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry