Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Igor - opinia wątek zamknięty Najlepszy serwis Amerykanów . Polecam
~Igor
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2019

Nie polecam, auto naprawiali miesiąc i nie naprawili wątek zamknięty NIE POLECAM!!! Chevroleta naprawiali miesiąc, wymieniana głowica, po naprawie...
~Martin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 października 2015

Najgorszy mechanik wątek zamknięty Samochód stał 2,5 tyg i wciąż nie jest sprawny do końca. Tłumaczenie, że pasy...
~Maciek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

UNIKAJCIE! wątek zamknięty Olej jak ciekł tak wycieka z każdego możliwego miejsca, auto trzymane za...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 października 2014

Zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Zadzwonilem do Pana zeby umowic sie na wymiane lozyska sprzegla. (Sprzeglo na...
~Krzysztof Kus
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 lipca 2013

Polecam!!! wątek zamknięty Po paru negatywnych komentarzach nie bylem pewny co do tego zakładu. Teraz po...
~Adam
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 września 2011

seba i anka - opinia wątek zamknięty Polecam firme ,juz kilka razy korzystalismy z uslug tej firmy i nigdy sie nie...
~seba i anka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2011

Reset wątek zamknięty Jestem posiadaczem FORDA FREESTYLE,jestem miło zaskoczony szybką i fachową...
~Leszek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 maja 2011

usterka licznika wątek zamknięty Masakra , totalnnie przginaja z cenami usług , nie maja bladego pojecia o...
~greg bugi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 marca 2011

wtopa wątek zamknięty Usterka kompletnie źle zdiagnozowana. W sumie zapłaciłem za wymianę...
~miki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 stycznia 2011

Pontonik wątek zamknięty Od niedawna jestem właścicielem amerykańskiego auta już dość leciwego. Miałem...
~Witek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 czerwca 2010

Zdecydowanie POLECAM wątek zamknięty Fachowość, terminowość i przystępność cen, cóż chcieć więcej
~gm moto
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 maja 2009

osobiscie nie polecam wątek zamknięty bylem 3 razy naprawa metoda prob i bledow a moze to jak nie to moze to tak to...
~ferdek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 listopada 2009

Nie polecam... SĄ LEPSI!! wątek zamknięty Zła diagnoza, która kosztowała mnie nie mało pieniędzy i kilka niepotrzebnie...
~Jarek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 września 2009

to się nazywa zakład wątek zamknięty Bardzo miła i znająca się na naprawie i szybkim znalezieniu usterki obsługa....
~cwiras
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 lipca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

15

wątków

do góry