Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Używany sprzęt jako nowy wątek zamknięty Sprzedali mi używany sprzęt jako nowy. Powiedzieli, że to dystrybutor im taki...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 maja 2018

Nie nie i jeszcze raz nie wątek zamknięty Długi czas realizacji, kiepska jakość, nie odpisują na maile, problemy ze...
~Nie nie i jeszcze raz nie
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lipca 2017

Dno_ odradzam zakupy obsługi brak telefony głuche wątek zamknięty Sprzedają towar którego nie maja, zwrot pieniędzy wręcz niemożliwy, reagują...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

To był błąd! wątek zamknięty ...że zdecydowałam się na zakup komputera w tej firmie. Zostawiłam tam niezłą...
~Kupujący
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2015

Fatalny sklep ! wątek zamknięty Po tygodniu sklep informuje iż zamówionego towaru nie posiada. Żenada !...
~Były klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2015

Słaby sklep, obsuga nie miła wątek zamknięty Sklep słaby, na tableta czekam tydzień, gdzie w momencie zamówienia...
~kwir
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2014

Informacja wątek zamknięty -- Polecam , obsługa fachowa i kompetentna . jest to mój trzeci zakup w tym...
~Piotr
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 października 2013

Uwaga! wątek zamknięty Chciałbym zwrócić uwagę potencjalnym klientom, że sklep ten nie przyjmuje...
~R.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 grudnia 2012

instalacja systemu wątek zamknięty Postanowiłem zmodernizowac mój komputer. Przy okazji zdecydowałem zastąpic...
~Jan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 września 2012

Koszmarna obsługa wątek zamknięty Zamierzałem zrobić tam zakupy, ale niestety zachowanie sprzedającego nie dało...
~Sławek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2010

Bardzo dobry sklep... wątek zamknięty Witam, sklep polecam wszystkim, ktorzy chcieli by dokonac zakupu po...
DeVilio
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2009

wszystko fajnie, ale.... wątek zamknięty Duży wybór sprzętu, ceny bardzo przystępne i wszystko byłoby fajnie, gdyby...
~Tooms
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 maja 2009

Polecam!!! wątek zamknięty fajny sklepik, niskie ceny i dobra obsługa. Zdecydowanie polecam. Panowie z...
~Przemek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 września 2008

fatalna obsługa wątek zamknięty bardzo nieuprzejmi ekspedienci, robiący niestosowne uwagi. drwiny w...
~umberto
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 lipca 2008

kpiny sobie robią!!!!!!! wątek zamknięty ceny atrakcyjne ... hm... chyba tylko dla reklamy co z tego jak tego towaru...
~kazz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 września 2007

Sklep jest OK, ceny najniższe, obsługa sprawna wątek zamknięty Ceny faktycznie mają super. Upustów się tam nie ma co spodziewać, ale w...
~J
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

16

wątków

do góry