Canis Cor Gabinet Weterynaryjny,

Weterynarze

Gdańsk, Częstochowska 30

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bożena - opinia Kompetentna, dobra opieka i kontakt skupiony na zwierzęciu. Nasz drugi już...
~Bożena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lipca 2022

E - opinia bardzo przyjemna Pani Weterynarz. zawsze pomocna i znajdzie rozwiązanie....
~E
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 maja 2022

Anna Janiszewska - opinia wątek zamknięty Pani Doktor od 16 lat leczy moje psy. Pierwszy miał problemy kardiologiczne i...
~Anna Janiszewska
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług tego gabinetu od 11 lat, od kilku lat jesteśmy jego...
~Dorota
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 stycznia 2021

Kat - opinia wątek zamknięty Blisko, w przystepnej cenie, jedyny weterynarz, którego nie boi kot. Ze...
~Kat
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2020

Zdecydowanie polecam pania Sujecką jako kardiologa wątek zamknięty Warto wydać w tym gabinecie pieniądze na kompleksowe badanie serca...
~ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 września 2018

Bez ściemy i naciągania. Dobra diagnoza. wątek zamknięty Jeździłam z moją, wtedy 13-letnią psiną od weta do weta. Każdy gadał swoje,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2018

szczepienie kota wątek zamknięty wizyta dnia 28.04.2017 godz.11.00,szczepienie kota,Pani przyjmująca/chyba...
~Piotr
4

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

Opieka po operacji wątek zamknięty Jestem bardzo wdzięczna Pani Bożence za opiekę nad psem po poważnej operacji,...
~Angelika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Weterynarz z powołania, wysoki poziom wiedzy i obsługi, polecam.
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

CANIS COR czyli z sercem do psów wątek zamknięty Weterynarzy jest wielu ale Pani Doktor jest wyjątkowa. Zawsze wytłumaczy co...
~Witold
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Polecam gabinet wątek zamknięty Witam. Od kilku lat jeździmy z psem do tego gabinetu. Obsługa jest bardzo...
~Fazi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 grudnia 2016

Polecam,dobry kardiolog wątek zamknięty Chore serduszko lub podejrzenie-zdecydowanie polecam, lepiej zapłacić dużo i...
~ewka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 maja 2016

Polecam ! wątek zamknięty Pani doktor bardzo fachowo zajęła się naszymi małymi brytyjczykami....
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2015

Kotka Winifreda wątek zamknięty Bardzo polecam gabinet,p. dr. Bożenę dr.Dianę za przywrócenie do zdrowia...
~J.G
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lutego 2015

Profesjonalizm wątek zamknięty Obie panie doktor mają podejście do zwierząt i duża wiedzę na ich temat. Z...
~EM
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 listopada 2014

Lecznica godna polecenia wątek zamknięty Dobry, kompetentny lekarz, zna się na kardiologii zwierząt, pracuje na...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 września 2014

Warto było jechać kawał drogi wątek zamknięty Lepszej pomocy mój mops chyba nie mógł się spodziewać. Wcześniej nie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2014

Polecam. wątek zamknięty Z moją starszą suką odwiedziłam wiele gabinetów weterynaryjnych, w których...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 grudnia 2013

Polecam serdecznie wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam wszystkim moim znajomym. Obie Panie mają bardzo...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
41

postów

30

wątków

do góry