Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo wolno wątek zamknięty Danie bez kluczowego składnika... Czekaliśmy na ciasto ponad 1,5h. Po tym...
~Przemek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 grudnia 2018

Rewelacja!!!!! wątek zamknięty Niesamowite miejsce, klimat i super jedzenie. Do tego muzyka na żywo!!!!!!
~Tomek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

Pyszne jedzenie, piękny wystrój! wątek zamknięty Pyszne i pięknie zaserwowane jedzenie, do tego duże porcje oraz fajne...
~Piotr
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

Drogo i średnio wątek zamknięty Najgorszy stek wołowy jaki jadłem ! Żylasty, gumowy - tragedia ! Przystawki...
~Bron
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

Bardzo bardzo fajnie wątek zamknięty Uwazam ze mega miejsce z pysznym jedzonkiem, wystroj tez kozacki generalnie...
~Olgierdyna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 września 2018

byłam, jadłam wątek zamknięty kilka miesięcy temu przypadkiem wybraliśmy ten lokal na kolację ze znajomymi...
~Edyta
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 września 2018

niemiła obsługa wątek zamknięty nie widzę powodu żeby chodzić do restauracji gdzie obsługa jest wyjątkowo...
~Michael
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 września 2018

Najlepsza w Gdańsku! wątek zamknięty Najlepsza restauracja w Gdańsku! Na uboczu, spokojna, piękne wnętrza i muzyka...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 maja 2018

Klimat Menu Piękne zarządzanie Pasja wątek zamknięty Pierwszy raz gościliśmy tutaj w lutym - urodziny mojej mamy, wspaniałe...
~Katarzyna i rodzina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 maja 2018

Super ! wątek zamknięty Bardzo ciekawe miejsce, nowatorskie zarówno pod kątem wyglądu ale przede...
~Gość
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 maja 2018

wyśmienite jedzenie, niesamowity wybór win wątek zamknięty smaczne jedzenie i bardzo duży wybór win, obsługa miła i kompetentna. wnętrze...
~patiogd
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 marca 2018

Lubię :) wątek zamknięty Z pewnością wrócę ........
~K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

wystrzałowo wątek zamknięty Swietne miejsce na spotkanie ze znajomymi
~Sławek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

bardzo ładne miejsce wątek zamknięty Naprawdę fane, przestronne miejsce z pięknym wystrojem i miłą obsługą. Porcje...
~Nina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Pyszne wątek zamknięty Szczerze polecam, fajny wystrój wnętrza z odrestaurowanymi zabytkowymi...
~Maciek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry