Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia wątek zamknięty Współpraca z panią Pauliną to przyjemność. Obiektywnie przedstawia plusy i...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

Joanna Nowak - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, wszystko szybko, sprawnie i rzeczowo przy sprzedaży...
~Joanna Nowak
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 grudnia 2021

Halina - opinia wątek zamknięty Pośrednictwo godne polecenia , profesjonalna obsługa , życzliwa pomoc w...
~Halina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 września 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Współpraca z panią Pauliną dotycząca działki w rejonie nadmorskim przebiegła...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 września 2021

Grażyna - opinia wątek zamknięty Współpraca z Panią Paulina to czysta przyjemność, pełne zaangażowanie oraz...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 marca 2021

MaciejS - opinia wątek zamknięty Pani Paulina znalazła dla nas działkę budowlaną w rejonie Mechelinek. Oferty...
~MaciejS
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Capital Place i Pani Paulina wznosi obsługę Klienta w agencji nieruchomości...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2021

Daniel Chojnacki - opinia wątek zamknięty Poszukiwałem mieszkania jako lokatę, skontaktowałem się z Panią Pauliną, i...
~Daniel Chojnacki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 grudnia 2020

Janka - opinia wątek zamknięty Dotąd uważałam,że pośrednicy to pokrętnie naciągacze. Pani Paulina zmieniła...
~Janka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 listopada 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Polecam biuro 'Capital Place' oraz właścicielkę - Panią Paulinę, która...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 listopada 2020

Ewa Szczesiak - opinia wątek zamknięty Współpraca z panią Pauliną to sama przyjemność. Ogromny profesjonalizm,...
~Ewa Szczesiak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 października 2020

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Właśnie zakończyłem kupowanie działki budowlanej w Pierwoszynie :) W zakupie...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 października 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Firma Capital Place doradziła mi zakup działki inwestycyjnej nad morzem, w...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

Marlena - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, Pani Paulina świetnie dobrała nam ofertę i pomogła w...
~Marlena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 września 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry