Czy wie ktos moze cokolwiek na temat mozliwosci nauki caopeiry w Gdansku? Bylam niedawno na pokazie i sie niemalze zakochalam w tym 'sporcie' (wlasciwie to chyba filozofii zycia)... Jakie trzeba miec predyspozycje do tego? No i czy sa jakies kursy dla poczatkujacych?
00
~Noite
(21 lat temu) 15 lipca 2004 o 19:25
www.artes-das-gerais.prv.pl - STRONA GRUPY ARTES DAS GERAIS, sekcja trojmiejska. ZAPRASZAM !!