Capris

Pracownie krawieckie

Gdańsk, Jana Kilińskiego 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
E - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam. Przemiła obsługa, ekspresowy termin realizacji zamówienia,...
~E
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 lutego 2021

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Prawdziwi mistrzowie, do tego tworzą niesamowity klimat, aż nie chce się...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 grudnia 2020

Andrzej - opinia wątek zamknięty Solidnie, dokładnie, ale mimo wszystko zbyt drogo.
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 grudnia 2019

fachowcy jakich mało wątek zamknięty Przerabiałem tutaj smoking i koszulę, jestem niezwykle zachwycony wykonaniem...
~andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lipca 2019

KamilK - opinia wątek zamknięty Profesjonaliści jakich mało, mój garnitur został dopasowany wzorowo. Po...
~KamilK
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 czerwca 2019

Rewelacja. Polecam wątek zamknięty Wszystkie garnitury moich mężczyzn (3) dopasowywane są w Capris. Rewelacja....
~Jola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 czerwca 2019

super pracownia krawiecka wątek zamknięty Perfekcjoniści w krawiectwie jednak są, dopasowanie mojego garnituru, przy...
~marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 czerwca 2019

Dopasowanie sukienki i damskiej marynarki wątek zamknięty Bardzo Polecam! Doskonale wykonana usługa, pełen profesjonalizm. Obsługa...
~Basia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 czerwca 2019

Poprawki na medal wątek zamknięty ekspresowe tempo, kompleksowa obsługa, polecam :)
~mariusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 maja 2019

POLECAMY wątek zamknięty Profesjonalizm na każdym milimetrze nici. Właściciel wraz z żoną bardzo...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2018

Polecam na 100% wątek zamknięty Perfekcyjnie wykonano dopasowanie mojego garnituru, przy swojej figurze...
~mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 maja 2018

Garnitur męski wątek zamknięty Usługa wykonana nie do końca tak jak tego oczekiwałem. Były potrzebne...
~TK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

Profesjonalnie i przystępnie, polecam. wątek zamknięty Porządna firma, zawsze na czas, perfekcyjni w wykonywanych zadaniach, może...
~Jola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 listopada 2015

Solidna firma. Szeroka oferta. Pełne zadowolenie. wątek zamknięty Od roku, korzystamy z usług firmy Capris i jest to jedna z nielicznych firm,...
~Żaneta Krauze
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

Profesjonalna firma, godna polecenia wątek zamknięty solidna firma, zawsze z pełnym zaangażowaniem wykonują polecone zadania,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry