Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Podziękowania nowy temat Super obsługa. Konkretnie, miło i solidnie. Szef jest bardzo miły i uczciwy...
~Jerzy
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 listopada 2018

Polecam warsztat na stałe Polecam warsztat, samochód toyota corolla po stłuczce lepszy od nowego. Warto...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 października 2018

Tak dobrą i uczciwą robotę trzeba pochwalić :) Koszmar kierowcy stał się moim udziałem :( znaczy uszczelka pod głowicą...
~Kaśka
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 października 2018

polecam wgnieciony zderzak audi 6, jestesmy bardzo zadowoleni dobra robota fachowo i...
~dariusz
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 27 sierpnia 2018

polecam, polecam i jeszcze raz polecam !!! Warsztat znalazłam przez internet, bo szukałam warsztatu, który oferuje...
~Janina Wielgoszyńska
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 1 sierpnia 2018

Dobre ceny dla klienta za najlepszą jakość i obsługę Korzystam z pomocy całego zespołu z właścicielem warsztatu na czele...
~Kwiatek
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 2 lipca 2018

Warsztat na stałe Polecam wszystkim, którzy chcą mieć szybko i solidnie zrobioną naprawę i...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 2 czerwca 2018

Polecam Jestem klientką od lat. Nigdy nie ma kręcenia nosem, że się przyjechało. Ci...
~Ewa
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 18 maja 2018

Jestem bardzo zadowolony zarówno z efektów pracy (usunięcie wgnieceń i polakierowanie), jak i czasu...
~Piotr,Renault Clio
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 31 marca 2018

Opel Sprawnie przeprowadzona naprawa "wgniotki" i lakierowania, kolor lakieru bez...
~ania
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 7 marca 2018

Jak zwykle kawał dobrej roboty! To już kolejny raz, kiedy odbieram z tego warsztatu nowe auto po kolejnej...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 4 marca 2018

Opel Astra 2 Kontakt który warto mieć w telefonie. Nic dodać nic ująć, jak zwykle wszystko...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 3 lutego 2018

Właścicielka Mikry Polecam wszystkim usługi w tym super warsztacie. Szybka i solidna diagnoza,...
~Wanda
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 listopada 2017

Naprawde godni polecenia Moj stary mercedes mial pare drobnych usterek , blyskawiczna diagnoza, mila...
~ArekDK
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 września 2017

Audi Q7 Profesjonalne podejscie do klijenta ,natychmiastowe znalezienie przyczyn...
~irek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 sierpnia 2017

Naprawa zderzaka w toyocie yaris Polecam wszystkim usługi w tym warsztacie. Jesteśmy bardzo zadowoleni....
~Sławek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lipca 2017

Naprawa po stłuczce Peugeot 508 Takiego profesjonalizmu się nie spodziewałem. Ludzkie podejście do klienta,...
~Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 kwietnia 2017

gorąco polecam Samochód naprawiony szybko i profesjonalnie, po stłuczce nie było śladu.
~Patryk
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 grudnia 2016

warsztat godny polecenia wątek zamknięty 10.11.2016 tuż przed zamknięciem warsztatu pojawiłam się ja, z moim skromnym...
~zuza
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 listopada 2016

na razie OK wątek zamknięty od roku ponad jeżdżę i przyznam, że jest dobrze. czasami ceny są wg mnie za...
~Zu
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 listopada 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
524

270

wątków

do góry