Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam - opinia Zostawiłem auto pod drzewem, a po kilku godzinach dach i maska były całe w...
~Adam
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 kwietnia 2023

Anna - opinia Polecam usługę detailingową pana Kacpra. Odstawiliśmy auto na mycie i...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 20 kwietnia 2023

Adam - opinia Polecam. Profesjonalistą! Wysoka jakość!
~Adam
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 20 kwietnia 2023

Tomasz - opinia Miałem okazje korzystać z kilku firm Auto detailingowych i muszę przyznać ,że...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lutego 2023

zadowolony klient - opinia Nie ma lepszego od carsperskiego! Najlepsza jakość i przyzwoite ceny....
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lutego 2023

Michał - opinia Znam myjnie od początku jak zaczęła działać w Przejazdowe ponad 2,5 roku...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2023

Magda Reinke - opinia Bardzo polecam Kacpra! Oddałam kolejne auto do czyszczenia i efekt jakbym...
~Magda Reinke
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 stycznia 2023

Magda Reinke - opinia Bardzo polecam Kacpra! Oddałam kolejne auto do czyszczenia i efekt jakbym...
~Magda Reinke
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 stycznia 2023

Leszek Lew - opinia Bardzo fachowe podejscie do klienta. Doskonale wykonana usługa . Terminowo i...
~Leszek Lew
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 listopada 2022

Jarek - opinia Ja ze swojej strony polecam zakład i Kacpra. Umówienie się na wizytę jest...
~Jarek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Mateusz - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam usługi tego studia detailingowego. Pan Kacper przygotował mój...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2022

Ania - opinia wątek zamknięty Polecam!Profesjonalna obsługa!Tapicerka dostała nowe życie :) Rzeczy...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2022

Piotr - opinia wątek zamknięty Zajeb***a robota,chłopaki stanęli na wysokości zadania. Auto oddałem lekko...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 marca 2022

Beata - opinia wątek zamknięty Wszystko zostało wyprane, wyczyszczone plastiki, wyczyszczona skóra, mycie,...
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 marca 2022

Tomek - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra usługa. Powłoka ceramiczna świetnie zabezpiecza auto,...
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lutego 2022

Diana - opinia wątek zamknięty Jestem kobietą, więc uczciwie powiem, że nie za bardzo znam się na...
~Diana
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 stycznia 2022

ANIA - opinia wątek zamknięty Suuuperrrr!!!!! Właśnie odebrałam swoją Optimke. Jestem zachwycona auto...
~ANIA
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 stycznia 2022

Patryk - opinia wątek zamknięty Mega polecam ! Auto wypucowane bardzo ładnie z zewnątrz i w środku do tego...
~Patryk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 grudnia 2021

AD - opinia wątek zamknięty Polecam usługi w Carspersky Detailing! Wszystko zrobione tak jak chciałem
~AD
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 grudnia 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Auto jak nowe. Śliczne pachnące dokładnie odkurzone i wyprane wnętrze łącznie...
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 listopada 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry