Carusek

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Wita Stwosza 73

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! Polecam caruska z calego serca! Pan Marek to najlepszy instruktor! Oraz pan...
~Krs
1

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 4 lipca 2019

10/10 Po zdanym egzaminie mogę polecić z czystym sercem. Szkoła dba o komfort...
~Sara
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 3 września 2019

Po prostu warto Bardzo dobry kontakt z młodym człowiekiem. Umiejętności prowadzenia rozmowy z...
~Nikodem Kubiak
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 sierpnia 2019

Prawo jazdy dla niepełnosprawnych Polecam Caruska z całego serca osóbom niepełnosprawnym , którzy chcą stać...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 czerwca 2019

Super ośrodek Super instruktorzy, którzy wszystko dobrze i spokojnie pokazywali i...
~Hanna
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 5 kwietnia 2019

super zespół uczyłem sie u nich jeździć zdałem egzamin praktyczny za pierwszym...
~maciek w.
-

dodano: 29 marca 2019

Polecam! Cala obsluga bardzo miła,instruktorzy sa wyrozumiali i daja bardzo dobre...
~Kursant01
-

dodano: 18 marca 2019

Cudowni instruktorzy jazdy W Carusku wzięłam dodatkowe jazdy przed egzaminem, wcześniej odbywając kurs w...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 grudnia 2018

polecam Polecam wszystkim, którzy chcą zrobić prawo jazdy bez większych problemów....
~Czarek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 października 2018

Polecam! Świetny kurs, wspaniali instruktorzy, nauczą jeździć każdego! :)
~Gosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2018

POLECAM JAK NAJBARDZIEJ! Kurs w innej szkole rozpocząłem 5 lat temu, oblałem dwa egzaminy. Odpuściłem...
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lipca 2018

Polecam każdemu! Zdałem za pierwszym razem (dużo szczęścia miałem). Z pewnością nauczyciele...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Polecam ! Świetne podejście do nauki i kursantów, robią robotę - zdane bez problemu !
~Jolo
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 stycznia 2018

Polecam Kurs z Panem Markiem prowadzony w miłej atmosferze. Godziny jazd idealnie...
~Daniel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 grudnia 2017

Zdałem za pierwszym wątek zamknięty Chciałem Powiedzieć że jest to bardzo dobra szkoła jazdy, teoria zdana za 1...
~Noga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 października 2017

Super wątek zamknięty Bardzo polecam pana mareczka super facet nauka z nim sama przyjemnosc. W...
~Magda
-

dodano: 13 października 2017

Nie będę słodzić wątek zamknięty Wybór szkoły padł na podstawie poniższych opinii - 100% pozytywnych. Teoria...
~Rozczarowany
-

dodano: 24 września 2017

!!! Jacek Suszyński !!! wątek zamknięty Co tu wiele pisać?!? Wystarczyło wykupić u pana Jacka Suszyńskiego 10 godzin...
~Trond Volden
6

dodano: 2 lutego 2009

Świetna szkoła i instruktorzy którzy naucza kazdego wątek zamknięty bardzo sympatyczna szkoła, fajny system gdzie każda jazda jest z inna osoba....
~Weronika
-

dodano: 25 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Wszystkim polecam OSK Carusek, bardzo profesjonalne podejście do kursantów....
~Natalia
-

dodano: 10 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
386

347

wątków

do góry