Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysiek B. !! wątek zamknięty Dzisiaj zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem. To przede wszystkim...
~Paula
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 grudnia 2008

zdałam wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem, a to wszystko dzieki instruktorowi MICHAŁOWI G. ,...
~global
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 grudnia 2008

Marta Kubisiak wątek zamknięty Jeżeli chodzi o mnie to ja wszystkim polecam na instruktora Martę. Jest...
~Kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 grudnia 2008

P. JACEK SUSZYŃSKI -Najlepszym instruktorem wątek zamknięty Pragne polecić pana Jecka Suszyńskiego, ktory w niespelna 25godzin...
~Dorotka:D
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 października 2008

FANTASTYCZNA INSTRUKTOR CARUSKA MARTA KUBISIAK! wątek zamknięty POLECAM WSZYSTKIM MARTE. WSPANIALE UCZY! BARDZO MILA I SYMAPATYCZNA, SZYBKO...
~AGATA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 października 2008

Polecam Pana Jacka Suszyńskiego !!! wątek zamknięty Egzamin zadalam za 3 razem, ale dlatego ze kurs robilam w innym ośrodku, wiec...
~Maja
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 października 2008

SUPER INSTRUKTOR PAN JACEK S.!!! wątek zamknięty Pan Jacek S to super instruktor. Cierpliwie i rzetelnie tłumaczy wszysko...
~Beata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 października 2008

Pan Jacek - najlepszy instruktor!!! wątek zamknięty Po 30 h wyjeżdżonych w innym ośrodku i z poczuciem, że kompletnie nie umiem...
~Aga P
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 października 2008

TOMEK JAGIEŁŁO!!!! JESTEŚ WIELKI!!! wątek zamknięty Zdałam za 1 razem, a to tylko dzięki Tomkowi, super instruktor i fajny...
~dorota
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 października 2008

Pan Jacek S. :) wątek zamknięty Pan Jacek jest normalnie superancki . Miałam z Panem tylko dwie godziny jazdy...
~DoReRoInTaHoLz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 października 2008

Pan Tomek Luto wątek zamknięty co tu pisać... rewelacja szkolenie, cierpliwie i skutecznie.
~PB
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 września 2008

Polecam Pana Jacka!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim uczącym się jeździć Pana Jacka Suszyńskiego! Dzięki niemu...
~Alicja Witkowska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 września 2008

Tylko fachowiec Jacek S. wątek zamknięty Jestem przykladem ze mozna zdac prawo jazdy w gdansku w sytuacji gdy pierwszy...
~ryan
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 września 2008

Ośrodek godny polecenia wątek zamknięty ZDAŁAM!!!!!!!!!!!!!!!! 32 godziny u pana Waldka, dużo dobrych rad i mile...
~orzeszek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 września 2008

Egzamin c.d. wątek zamknięty Jest godz 00:12, a wiec skonczyl sie dzien, w ktorym mialem egzamin. Wynik...
~Marcin P
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 września 2008

Egzamin wątek zamknięty Jest godz 22:47 za 17 i 58 mam egzamin praktyczny. Stres jak cholera, ktory...
~marcin p
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 września 2008

Najlepszy instruktor w mieście- PAN JACEK S. wątek zamknięty Generalnie kurs robiłam w innym ośrodku, ale po kolejnym niezdanym egzaminie...
~Gosia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2008

Dziękuję Panie Jacku Suszyński !! :-) wątek zamknięty Zdałam za 4 podejściem ( na własne życzenie :-) i to dzięki Panu Jackowi S....
~Ola K.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2008

zdałem za pierwszym razem wątek zamknięty wszystko w sumie dzięki Marcie Kubisiak, która uczy świetnie. Jest bardzo...
~Rafałowski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2008

Niezdecydowanym polecam naukę pod czujnym okiem Pana Jacka Suszyńskiego. wątek zamknięty Trafiłem do OSK Carusek ponieważ chciałem uczyć się z konkretnym instruktorem...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
417

postów

380

wątków

do góry