Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
:) wątek zamknięty Zdałem dzisiaj egzamin praktyczny!!! Co prawda za 2 razem, ale i tak...
~Kuba
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2008

Jacku Jacku Drogi Jacku!! wątek zamknięty Niemożliwe stało się możliwe!! Zdałam!! Naprawdę, straciłam wiarę w to, że w...
~Patrycja Oleszko
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 lipca 2008

Ewelina L. - opinia wątek zamknięty Chciałabym w tym miejscu podziękować Panu Jackowi S., który nauczył mnie...
~Ewelina L.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 lipca 2008

Jak instruktor to tylko pan Jacek!!!! wątek zamknięty świetny instruktor, doskonałe podejście do kursanta, spokojny,zabawny i...
~Łukaszzzz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 lipca 2008

Praktyka wątek zamknięty Najbardziej denerwuje mnie w Carusku to, ze dana godzina jazdy nie jest...
~myway9
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 lipca 2008

Dziekuję ! wątek zamknięty Chciałabym podziękować CARUSKOWI za b.dobre przygotowanie a w szczególności...
~Ania B.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 lipca 2008

Krzysiek Sz wątek zamknięty Profesjonalizm w pełni tego słowa znaczeniu. Dzięki Krzyśkowi pojęłam o co...
~Magda Sz.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 lipca 2008

Jacek S. wątek zamknięty No ja sie nie bede tu duzo rozpisywal, ale polecam Pana Jacka S. Z tego co...
~Misiek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 lipca 2008

Instruktor Jacek wątek zamknięty Najlepszy instruktor jakiego może sobie wymarzyć kursant. Po 4 latach przerwy...
~Sylwia i Krystian
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 lipca 2008

Agata - opinia wątek zamknięty Od 2 tygodni mam prawo jazdy :D Egzamin zdałam za 2 razem. Moim instruktorem...
~Agata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 lipca 2008

do trzech razy sztuka ... :) wątek zamknięty Parę dni temu zdałam egzamin :)Dziękuję przede wszystkim mojemu instruktorowi...
~Kasieńka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 lipca 2008

w końcu się udało wątek zamknięty zdałam dziś, za 4 podejściem-wcześniejsze egzaminy oblałam głownie z powodu...
~Julia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 lipca 2008

Kochany Pan Jacul S.nowy nabytek Caruska;) wątek zamknięty Sądny dzień się zbliżal...19 czerwiec-pobudka...Ze stoickim spokojem wybieram...
~Sabinka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 lipca 2008

Carusek wątek zamknięty wszyscy mieliscie farta :) ja zdałem za 3 oczywiscie dzieki pani Marcie...
~bartek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 czerwca 2008

Do Tomka J - r e w e l a c j a wątek zamknięty pelen profesjonalizm i zyciowe, zdrowie podejscie do nauczania:) bardzo dobre...
~Gosiacz3k
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 czerwca 2008

dopiero jestem po teorii ale już mi sie podoba... wątek zamknięty Teorię miałam z Marcinem D. fajny koleś i dobry wykładowca, udzielił nam dużo...
~dorcia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 czerwca 2008

Polecam Pana Mirka Stachurskiego wątek zamknięty Po raz któryś z kolei postanowiłam nauczyć się jeździć... Z polecenia...
~Gosia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 czerwca 2008

mi sie nie podobalo wątek zamknięty ja powiem tak:kiepski plac jak na taką firmę i nie polecam Mirka
~A.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 czerwca 2008

Joanna Wojciechowicz - opinia wątek zamknięty Zdałam tydzień temu za drugim podejściem. Za pierwszym razem zeżarł mnie...
~Joanna Wojciechowicz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 czerwca 2008

Kurs 1 klasa wątek zamknięty Egzamin zdany za 1 razem polecam Pania Grażyne
~Adam
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 maja 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
417

postów

380

wątków

do góry