Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dodatkowe jazdy u P.MARKA !!!!! :) wątek zamknięty Mialam tutaj tylko wykupione 10 jazd bo zdawalam 3 lata temu egzamin i...
~K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych wątek zamknięty Jestem osobą niepełnosprawną (nie mam lewej dłoni) i miałam wiele obaw przed...
~Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 listopada 2015

Marek Turski wątek zamknięty Zdecydowanie polecam instruktora jazdy pana Marka Turskiego z Caruska:-)...
~M.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2013

Najlepszy Sebastia :) wątek zamknięty Dzięki Sebastianowi zdałam egzamin po kilku latach zrobienia sobie przerwy za...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 października 2015

Prawko z Caruskiem wątek zamknięty Najmilsza obsługa: Pani Karolina - kompetentna, zawsze uchwytna i odpowiada...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 czerwca 2015

Carusek jako szkoła jazdy w Trójmieście najlepszaaaa!!!!! :) wątek zamknięty Gorąco polecam szkołę jazdy Carusek. I bardzo ale to bardzo mocno polecam...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2015

Polecam wątek zamknięty Teoria z Mitchem super. Na wesoło, ale też dużo można się nauczyć. Jazdy z...
~Mike
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

Polecam polecam polecam!!! :) wątek zamknięty Zanim zapisałem się do nich na kurs sam czytałem te opinie i zastanawiałem...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2015

Wszystko na TAK wątek zamknięty Polecam najlepszą szkolę w Trójmieście! Zdałam właśnie za pierwszym razem!...
~Viktoria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

NIE POLECAM wątek zamknięty Nie polecam Wam osk Carusek. Głównie chodzi o instruktora pan Marek Turski...
~lala
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 stycznia 2015

POLECAM BAAAAARDZO GORĄCO !!!!! :D wątek zamknięty Miałam napisać opinię od razu po zdaniu egzaminu, jestem na siebie bardzo...
~iikkkka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 stycznia 2015

Polecam. wątek zamknięty Poszedłem do caruska tylko ze względu, że jest chyba jedynym ośrodkiem...
~Cyryllo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 grudnia 2014

Carusek wątek zamknięty Gorąco polecam Caruska! Najlepsza szkoła w 3-mieście. Teorię miałam z...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 października 2014

Weronika - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła, najlepsze nauczanie. Polecam wszystkim, tym co nigdy...
~Weronika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2014

Bardzo polecam!!! wątek zamknięty Zapisując się na kurs do Caruska miałam obawy w stylu: czy ja dam rade ? ,...
~Marysia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2014

Szczerze Polecam Caruska wątek zamknięty P.Marek Turski to profesjonalny instuktor.Przejezdziłam z nim wiele godzin...
~Beata Oniszczuk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Bardzo dobra szkoła wątek zamknięty Polecam! Jeździłem z panem Markiem, i jestem bardzo zadowolony. Jeździłem z...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

Patrycja - opinia wątek zamknięty Szczerze POLECAM Caruska!!! :) wykwalifikowana i bardzo miła kadra...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 marca 2014

Gorąco Polecam! wątek zamknięty Jeśli chcecie zdać prawko szybko oraz solidnie się przygotować to tylko w...
~Anika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 marca 2014

Najlepszy! wątek zamknięty Serdecznie polecam Caruska jako szkołę nauki jazdy. Teorię zdałam za...
~Joasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
417

postów

380

wątków

do góry