Widok

Catering dietetyczny ktoś stosował?

hej,
słyszałam od koleżanki że była z tego bardzo zadowolona. Jadła cały miesiąc i schudła 4 kg.
Dietetyk przygotował dla niej diete, kucharze ugotowali i dowiezli do domu całodniowe wyżywienie.
Chciałam zasięgnąć rady czy ktoś może spotkał się z takim czymś ? I czy faktycznie to działa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mysle ze napewno dziala - ale jak przeliczylam koszt takiej diety miesieczny to uwazam z to gruba przesada - i lepiej samemu wziasc przepisy i sobie gotowac - cena wychodzi ponad 3 tys mc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
i też zależy od kogo to bierzesz ostatnio było bardzo głośno o firmie produkującej właśnie caterring dietetyczny na terenie całej polski i masakra w jaki sposób były przygotowywane. nic dziwnego że ludzie chudli skoro w połowie napewno była sallmonella i ludzie s****i jak powaleni hehe

Ja nie polecam, to naciąganie. Sama poczytaj i pogotuj to będziesz miała pewność że masz świeży pokarm i do tego ćwiczenia i napewno schudniesz więcej niż4kg ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja brałam catering z firmy Na Zdrowie i wcale nie kosztowało 3000 tylko 1500 (niecałe). jestem bardzo zadowolona, a po prostu nie jestem w stanie sama wszystkiego przygotowywać bo nie mam czasu (i chyba też zdolności kulinarnych :))
pozdrawiam,
Ewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja bralam z BigAple (nie wszedzie dowoza), na 1 m-c, bez weekendow, cos ponad 700zl (bez dowozu). Schudlam 4kg, pozniej rozpedem jeszcze kolejne 2kg. Ogolnie polecam, zdaje egzamin, jedzenie dobre. Zasady niby sa proste, ale samodzielne gotowanie w ten sposob jest zbyt czasochlonne, niestety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tydzień temu skusiłam się na catering - Easy Diet. To firma z Warszawy. Teraz ogłaszają się się że działają także na terenie Gdańska. Powiem wam tak: NIGDY WIĘCEJ! Wyobrażcie sobie, że jedzenie przygotowują 2 dni wczęśniej! Nie miałam pojęcia że jedzenie jedzie z Warszawy. W poniedziałek przygotowują dietę, we wtorek jedzenie jedzie do Gdańska, a w środę rano dostarczają mi do domu. MASAKRA!
Może w Warszawie ma to sens, ale na pewno nie w Gdańsku, kiedy punkt przygotowania posiłków jest w innym mieście. Chciałam Was tylko przestrzec, byście nie dały się nabrać, tak jak ja. Już 2 razy odchorowałam to jedzenie. NIE POLECAM!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Catering Dietetyczny: Na tej stronie znajdziesz informacje o cateringu dietetycznym. Chcesz jeść zdrowiej , ale nie umiesz lub nie masz czasu gotować? Masz dobre chęci, ale brakuje ci czasu na codzienne przygotowywanie 5 zbilansowanych posiłków? Chcesz się odchudzać, ale nie wiesz jaką dietę wybrać? Super mam dla Ciebie rozwiązanie! Wystarczy, że skorzystasz z cateringu dietetycznego, a zapomnisz o gotowaniu i liczeniu kalorii raz na zawsze. Visit: http://catering-dietetyczny.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobry catering http://isn-studio.pl/2022/10/02/gdzie-szukac-atrakcyjnych-ofert-cateringowych/ dobre ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Easy Diet po prostu nie umieją gotować.
W ramach testowania różnych firm zamówiłem na szczęście, u nich tylko na próbę na 5 dni - dietę 2000 kcal. Już pierwszego dnia kurier obudził mnie przed umówionym czasem. Później ani razu nie był w wyznaczonym czasie tylko zawsze robił mi pobudkę. Mieszkam w bloku i nie chcę żeby byle kto mi zaglądał do dostawy dlatego nie zgadzam się na zostawianie na wycieraczce. Zresztą firma podaje że można wybrać przedział godzinowy w którym będą dostarczać.
Pomyślałem sobie że, to nie ważne aby tylko było dobre jedzenie. Niestety jedzenie okazało się wręcz fatalne. Takiego kucharza jak mają to bym zwolnił, a może nie mają żadnego tylko sam właściciel coś tam upichci. Ja mam w każdym razie zamiar zwolnić całą firmę po zakończeniu próby. Przykładowe menu ze strony ma się nijak do tego co potem przywożą, potrawy zupełnie inne i z dużo gorszymi i tańszymi składnikami, a sami nie należą do najtańszych. Co do ilości nie mogę powiedzieć że za mało, ale jak trzeba połowę wyrzucić bo jest to niezjadliwe, to może się już robić za mało. Tak jak we wcześniej testowanej firmie na 25 posiłków (5x5) nie smakował mi dokładnie 1 ta u nich prawie na odwrótsmakowały mi 2.
Teraz konkrety co im zarzucam:
- buraczki - smak i zapach błotno-piwniczny bez żadnych przypraw i nie posolone, po prostu ugotowane i starte na grube wióry
- fasolka natomiast ani nie posolona ani nie dogotowana,(lubię warzywa twarde ale jej nie gotowano chyba nawet 10 minut zwyczajnie surowa
- tzw. tosty pełnoziarniste czerstwy chleb
- pudding smak kleju do tapet
- kaszka kuskus w ogóle niczym nie przyprawiona
- w sałatkach najgorsza gatunkowo szynka z puszki, przewiędnięte liście sałaty z rukolą
- niezachowanie higieny pakują pojemniczek z sosem (który nie wiadomo na jak brudnym stole wcześniej stał) pomiędzy składniki sałatki. Podwieczorek posiekana pomarańcza w skórce. A czy przynajmniej umytej. Mogli zostawić w całości sam potrafię obrać.
- dowolna potrawa na bazie suszonych pomidorów sama sól, że trzeba wypić hektolitry wody
- niezbyt świeże składniki ogórki lekko podeschnięte (chociaż zafoliowane)
- zupa trzeba sobie ją dopiero przyprawić żeby miała jakikolwiek smak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamiast wydawać kasę na cateringi, lepiej poświecić chwile i samemu sobie przygotować menu - zdrowo i niedrogo. Zawsze mozna skorzystac z gotowych przepisów lub fachowych porad w sieci np na http://portal-medyczny.pl/diety-i-suplementy, mamy wtedy pewność że jemy co lubimy i sami zrobiliśmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest to rzeczywiście nieco drogie rozwiązanie, ale jak komuś stać to polecam sprawdzić ofertę na tej stronie http://catering-pozywny.pl/ . Zamówiłam sobie jedzenie na miesiąc i byłam bardzo zadowolona. Jedzenie przepyszne, świeże i zawsze na czas. Schudłam 3 kilo)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystam z cateringu http://kndesign.pl/zdrowe-dania-cateringowe/ zauważyłam efekty bardzo szybko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej :) ja jestem na diecie pudełkowej od kilku mies. I to super opcja moim zdaniem. Działa jak najbardziej, schudłem już ponad 12 kg jakieś choć może i więcej, bo ważę się z raz na tydz. A korzystam z cateringu Tanie Szamanie https://tanieszamanie.pl/ Skusiły mnie ceny i dobre opinie i nie zawiodłem się. Jak szukacie cateringu na terenie 3miasta to tylko ten :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam normalna dietę ułożoną przez trenera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja stosuję dietę od sportlifecatering.com i jestem zadowolona z ich usług. Zamawiam od pół roku i póki co bez większych wpadek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę https://bodychief.pl/kalkulatory , na której znajdziecie ofertę cateringu dietetycznego BodyChief, który działa na terenie całej Polski. Czy ktoś z Was również korzysta z ich usług?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Sklep stacjonarny Avon - gdzie w Gdańsku? (7 odpowiedzi)

Dziewczyny, gdzie w Gdańsku znajdę sklep /stoisko Avon? Z góry dziękuję za pomoc.

Tabletki perfect bust na powiekszenie biustu. Czy działają? (67 odpowiedzi)

Od razu piszę tutaj jedno. Nie jesem jakoś specjalnie napalona na tego typu specyfiki, bo nigdy...

Gdzie kupić dobrej jakości eko jedzenie? (4 odpowiedzi)

Gdzie kupujecie eko jedzenie? Mam na myśli sklepy online, nie lidla bądź biedronkę :)

do góry