Widok

Catering dietetyczny (pudełkowy)

Hey.

Poszukuje cateringu pudełkowego z dojazdem do Gdyni Obłuże, może macie coś sprawdzonego?
Dieta jest dla dwóch osób. Z tego jedna dość sporo rzeczy nie lubi, więc musi być spora personalizacja

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gotuj sama bo inaczej to syf
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja w Gdyni miałam ostatnio dietę na 2 tygodnie od food and fit - foodandfit.pl. Nie ma tam personalizacji, ale jest dosyć prosto i smacznie. co jakiś czas dostaje się bonus, np. dodatkowe ciasto w ilości takiej, że można i się najeść samemu, i poczęstować gości. Miałam dietę 1500kcal :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Anka: i ile schudłaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam nie jest to wcale takie pyszne lepiej samemu sobie przygotować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli nie jesteś w podbramkowej sytuacji, nie bierz. Znajoma swego czasu zamówiła i po tygodniu na widok pudełek jedzenie jej stawało w gardle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla dwóch osób, to bierz od razy Wygodną Dietę. Po pierwsze dostawę na terenie Gdyni masz za darmo, a w przypadku wersji dla dwóch osób jest dodatkowy rabat. Do wyboru masz kilka rodzajów diet, więc któraś na pewno przypadnie Wam do gustu. Poszczególne posiłki całkiem dobre, estetycznie zapakowane. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, my z mężem też korzystamy i jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

Jakie tabletki na libido działają (33 odpowiedzi)

Witam, Swoje pytanie kieruję do kobiet, które miały okazje brać tabletki na libido. Mam 38 lat i...

Akupunktura w ciąży? (3 odpowiedzi)

Dostałam namiar na gabinet akupunktury http://akupunkturapokrywka.pl/ , jest kawałek ale podobno...

do góry