Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
- opinia wątek zamknięty Bardzo szybka i sprawna transakcja kupna nieruchomości. Profesjonalne...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2019

Polecamy wątek zamknięty Zadzwoniliśmy na konkretne mieszkanie z ich oferty. Jesteśmy zaskoczeni...
~Luki
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

Profesjonalni!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tym biurem. Profesjonalna, fachowa...
~Slawnag
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

polecam wątek zamknięty polecam współpracę. szybko.sprawnie i na temat. z Agencją sprzedałem 3...
~KS
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 listopada 2016

Polecam, pełen profesjonalizm wątek zamknięty Pod koniec miesiąca marca podpisaliśmy umowę pośrednictwa sprzedaży naszych...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 czerwca 2016

Najlepsi w swoim fachu - Cebulscy Nieruchomości wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do tematu, pomoc w tzw papierologi i...
~Danielo123
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 czerwca 2016

Serdecznie polecam, super wsółpraca. wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tym biurem. Profesjonalna, fachowa...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z biurem. Wszystkie kwestie dotyczące...
~Jan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

Ocena biura nueruchomości wątek zamknięty Współpraca z Panem Markiem bardzo profesjonalna , nienachalna i bardzo...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

Polecam wątek zamknięty Wlasnie nabyliscmy z pomoca Panstwa Cybulskich nieruchomosc. Super pomoc,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 stycznia 2015

Bardzo dobra Agencja wątek zamknięty Jestesmy bardzo zadowoleni ze wspolpracy profesjonalnie oraz bardzo...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 grudnia 2014

Polecam wątek zamknięty Jak najbardziej polecam współpracę z tym biurem. Spotkaliśmy się tu z...
~Świeżoupieczeni ziemianie :)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 listopada 2014

Zakup działki wątek zamknięty Dziękuję Panu Markowi za fachową pomoc w znalezieniu działek budowlanych w...
~Arkadiusz N.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

Sprzedaż mieszkania wątek zamknięty Niedawno sukcesem zakończyła się sprzedaż mojego mieszkania. Od samego...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lutego 2014

Są OK! wątek zamknięty Obsługę biura Cebulscy oceniam bardzo wysoko. Sprzedaliśmy swoją...
~Nina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 października 2013

Pozytywna opinia wątek zamknięty Pełny profesjonalizm, od początku do końca prowadzona transakcja. Polecam...
~Doris
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

Rodzinna firma godna polecenia wątek zamknięty Sprzedałam nieruchomość dzięki Cebulscy Nieruchomości. Jestem zadowolona a...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

Cebulscy Nieruchomości wątek zamknięty Profesjonaliści w każdym calu, szczerze polecamy to rodzinne biuro.
~Kasia i Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

zapłaciłam prowizję przy zakupie - było warto! wątek zamknięty szukaliśmy mieszkania na własną rękę na portalach internetowych. wszędzie...
~beata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lutego 2012

Polecam "Cebulskich" wątek zamknięty Polecam "Cebulskich". Za pośrednictwem pana Marka zawarliśmy dwie transakcje...
~solnor
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry