Widok

Cenowo super, smakowo nie bardzo

Na plus duży wybór w menu (nie wiem czy nawet nie zbyt duży), ładny wystrój i niskie ceny.
Niestety pizza była słaba, praktycznie bez smaku. Dopiero po nałożeniu ketchupu czuło się jakikolwiek smak. Zamówiłam pizzę z jajkiem i myślałam, że jajko będzie "rozbełtane" lub "rzucone" na pizze jako sadzone (tak zazwyczaj podawano mi pizzę z jajkiem we wszystkich innych pizzeriach). Niestety tu jajko było rzucone na pizzę pokrojone w kawałki, które nie dość że wyglądały jakby leżały na kuchni od rana, to jeszcze w procesie pieczenia zrobiły się twarde i suche. Ale byłabym jeszcze w stanie to zaakceptować gdyby ta pizza miała jakikolwiek smak (i nie jest to kwestia braku przypraw, raczej składniki były po prostu bez smaku).
Niestety nie polecam
Moja ocena
Pizza Cafe Ósemka kategoria: Pizzerie
obsługa: 4
 
menu: 5
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 2
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Witam.Domyślam się, że zamówiła Pani pizzę wiejską.Jest ona serwowana z jajkiem gotowanym już od 13 lat. Odkąd działamy.Jeśli by Pani zamówiła nieco droższą pizzę pt. kompozycja własna mogłaby Pani zażyczyć sobie jajko sadzone, surowe na pizzę.Wtedy też, mogłaby Pani poprosić o bardziej wyraziste smakowo składniki.Takie jakie Pani lubi.A zamówiła Pani pizzę z założenia o delikatnym smaku-zresztą mającą duże powodzenie wśród klientów.Jeśli nie dokona Pani właściwego wyboru nasza obsługa nie będzie wiedziała ,co Pani myśli.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry