Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bławatek - opinia wątek zamknięty W poprzednim aucie też wymieniałam tu akumulator. Pełna profeska, super ceny,...
~Bławatek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 grudnia 2021

Bogdan-Golf 5 - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm,wysoka kultura,osobista.szybko,sprawnie,Tak trzymac !!!!
~Bogdan-Golf 5
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 marca 2021

ewa - opinia wątek zamknięty polecam , szybko, sprawnie, profesjonalnie
~ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 września 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Fachowo doradzają, ceny przystępne. Wszystkie samochody firmowe zaopatrujemy...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lipca 2020

Krystyna Nowakowska - opinia wątek zamknięty Jestem pod wielkim wrażeniem obsługi. Rano nie mogłam odpalić samochodu,...
~Krystyna Nowakowska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 marca 2020

Malgorzata - opinia wątek zamknięty Byłam z moim samochodem kilka dni temu, panowie profesjonalnie dobrali...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 grudnia 2019

Marek - opinia wątek zamknięty Polecam , duży wybór, dobre ceny, obsługa ok
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 grudnia 2019

Robert - opinia wątek zamknięty Kolejny raz mam możliwość kupować tu akumulator :) szybko i miło
~Robert
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 grudnia 2019

Polecam wątek zamknięty Obsługa oraz wybór na najwyższym poziomie. Bardzo dobbre podejscie w...
~Przemek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 grudnia 2018

Mega wątek zamknięty Miła obsługa, Panowie wiedzą co i jak. Wszystko przebiegało szybko i...
~JANEK
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Jestem zachwycona tym miejscem. Przyjechałam wymienić akumulator. Pracujący...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2018

super wątek zamknięty mama pojechała, bo akumulator szwankuje, pan po sprawdzeniu pojemności...
~Ewka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

Naprawdę polecam wątek zamknięty Szybko, sprawnie. Bez wciskania najdroższego, byle sprzedać. POLECAM
~martroj
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 grudnia 2017

Profesjonalnie! wątek zamknięty Panowie pracujący w Centrum Akumulatorów znają się na swoim fachu. To nie są...
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 grudnia 2017

Alfa 156 wątek zamknięty Niestety na miejscu nie zastałem akumulatora, który wybrałem wcześniej z...
~Zygmunt J.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

POLECAM w nagłych sytuacjach !!!! wątek zamknięty Takich firm już dzisiaj jest mało. Kierowca był w Gdańsku, padł mu w aucie...
~speedriver
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 września 2017

Tak jak powinno być. wątek zamknięty Kierując się innymi opiniami na Trójmieście zajechałem do Centrum...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

Jest Dobrze wątek zamknięty szybko fachowo i bez zbędnych komentarzy. padł mi akumulator, życie... tyle...
~Rkus Van Doren
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Duzy wybór dobra obsługa polecam .
~Wlodek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2017

Ekspertyza akumulatora wątek zamknięty Bardzo miła obsługa. Problem z moim akumulatorem wyjaśnili bardzo szybko,...
~kh44876
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry