Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ilona - ocena Z całego serca dziękuję Pani Sylwii za to, że pomogła skierować moje...
~Ilona
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 31 grudnia 2023

Grzegorz - ocena Pani psycholog jest bardzo profesjonalna, posiada dużo wyrozumiałości, wiedzy...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 26 października 2023

Jan - opinia W ramach wizyty czysto kontrolnej, zostałem bardzo dobrze potraktowany - pani...
~Jan
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 8 sierpnia 2023

Dorota - opinia Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z rozmowy , pokazania innej perspektywy i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 27 lipca 2023

Romek - opinia Polecam Panią Sylwię za konkretne podejście do sprawy i za miłą rozmowę.
~Romek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lutego 2023

Grzegorz - opinia Dziękuję za merytoryczne podejście i wsparcie.
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 stycznia 2023

Ewa - opinia Serdecznie polecamy spotkania z Panią Sylwią. Po słabych spotkaniach z inną...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 stycznia 2023

Karol - opinia Niestety, jest tragicznie. Pani nie jest w stanie udzielić rzeczowej pomocy.
~Karol
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Szymon - opinia Bardzo polecam wsparcie p. Sylwii. Potrafi bardzo dobrze wsłuchać się w...
~Szymon
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 sierpnia 2022

Agnieszka - opinia Bardzo miłe i fachowe podejście. Polecam wszystkim rodzicom i dzieciom,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 czerwca 2022

Marcela - opinia Bardzo podoba mi się model terapii. Nie ma na celu przypominania jakichś...
~Marcela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 maja 2022

Maria - opinia Mogę z czystym sumieniem polecić poradnię P. Sylwii w której w miłej...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 kwietnia 2022

piotr - opinia wątek zamknięty Powiem tak, nikt nie był zainteresowany, dlatego dość długo szukałem zanim...
~piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 grudnia 2020

Tata - opinia wątek zamknięty Fachowa pomoc , wskazówki dalszego postępowania bez sugerowania zbytecznych...
~Tata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 grudnia 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Dziękuję bardzo Pani Sylwii Wysockiej Sollich za fachową pomoc w terapii...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 grudnia 2020

Robert - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i skuteczna pani psycholog. Nawiązuje super kontakt z dzieckiem....
~Robert
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 stycznia 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Polecam konsultacje psychologiczne, pełen profesjonalizm.
~Michał
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Polecam!!!Pełen profesjonalizm.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 stycznia 2020

Wizyta z dzieckiem wątek zamknięty Polecam. Jestem zadowolony z wizyty u Pani Psycholog
~Karol
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie przygotowana opinia psychologiczna do sądu. Dzięki niej...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry