CENTRUM JOGI

Joga

Gdańsk, Zgody II/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia Od niedawna uczęszczam na zajęcia z Dianą.Jestem zachwycona zajęciami i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 marca 2023

Genialne zajęcia! wątek zamknięty Diana to osoba o wielkim sercu, niezwykle ciepła i w pełni profesjonalna....
~Tita
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Joga w moim mieście, mojej dzielnicy wątek zamknięty Od momentu jak regularnie zaczęłam uprawiać jogę nie budzę się z bólem...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 września 2014

CENTRUM JOGI wątek zamknięty Jestem pozyywnie zaskoczona tą szkołą, bardzo fajne zajęcia dla...
~Początkująca Jola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

Joanna wątek zamknięty Joga pomaga mi w odkrywaniu świadomości swojego ciała, jego ograniczeń oraz...
~Joanna Bernatowicz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 września 2014

Polecam wątek zamknięty Uczęszczam regularnie od ponad roku.Zajęcia dla wszystkich niezależnie od...
~rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2014

rewelacja wątek zamknięty Zajęcia w tym miejscu są zawsze dobrym pomysłem, niezależnie od nastroju czy...
~ej marjan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2014

chcesz pozytywnej zmiany ? praktykuj jogę... wątek zamknięty Joga wprowadza nowe widzenie życia Rozwija ciało i umysł. Zajęcia z Dianą...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lutego 2013

Ania - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam, świetne zajęcia, w miłej atmosferze, z profesjonalnymi...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lutego 2013

zwierciadło wątek zamknięty Jestem stałym uczestnikiem zajęć u Pani Diany od 2010 roku i chciałabym...
~zwierciadło
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lutego 2012

a ja polecam ;) wątek zamknięty Żeby naprawdę zrozumieć czym jest joga, nie wystarczy jedna lekcja,...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

Tej co sie podoba wątek zamknięty Ja tam nie mam nic do tych zajęć. Fakt, na początku wygląda to jak zwykłe...
~Tej co sie podoba
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

...bardzo miło jest patrzeć jak ta szkoła się zmienia, rozwija. wątek zamknięty Na zajęcia Jogi trafiłam po rozmowach z moim rehabilitantem. Dużo czytałam o...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

zdziwienie wątek zamknięty Coz, myslalam, ze ide na joge a to byla raczej zwykla gimnastyka ! Skad oni...
~sflustrowana joginka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry