Gdynia - opinia
Bardzo sprawna ,miła obsługa, profesjonalna obsługa . Na pewno wrócę tutaj .
Bardzo sprawna ,miła obsługa, profesjonalna obsługa . Na pewno wrócę tutaj .
-
ostatnia odp. 6 lat temu
dodano: 27 marca 2020