Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra Z. - opinia wątek zamknięty Jestem wieloletnią pacjentką i przez ten czas Klinika utrzymuje tą samą,...
~Aleksandra Z.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 września 2022

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Miejsce absolutnie godne polecenia. Pełen zakres usług medycznych, który...
~Ola
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 października 2019

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Od lat jestem stałą pacjentką dr Pawła Kubika, wielokrotnie korzystałam...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 stycznia 2020

Osocze bogatopłytkowe wątek zamknięty Postanowienie noworoczne - zadbać o siebie. Robiłam w styczniu osocze...
~jo.anka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lutego 2019

Szczęśliwa wątek zamknięty Jestem szczęśliwa, że trafiłam pod opiekę takich specjalistów. Zarówno dr...
~Teresa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Bardzo dobrze. wątek zamknięty Usuwałam w klinice znamiona i jestem bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalne...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 października 2018

Przyjaźnie, spokojnie i profesjonalnie. wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Raz, że z samych zabiegów, a dwa z dobrej rozmowy i...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 września 2018

Przyjeżdżam z daleka, ale warto! wątek zamknięty Pod opiekę zespołu doktora Kubika trafiłam poprzez rekomendację koleżanek...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2018

odmładzanie twarzy nowym laserem wątek zamknięty Discovery Pico - super metoda, polecam, krótki zabieg a efekty spektakularne...
~asiak
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 listopada 2017

Nareszcie jest Zaffiro w Gdyni! wątek zamknięty Jestem bardzo szczęśliwa, że doktor Kubik ma wreszcie Zaffiro w swojej...
~Magda_lena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Najlepiej! wątek zamknięty Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam pod opiekę pana doktora i jego...
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 lipca 2018

Malwina wątek zamknięty Najlepszy lekarz. Usunął mi mój okropny makijaż permanentny w 3 zabiegach. Na...
~Malwina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

Wierna pacjentka wątek zamknięty Nie zamieniłabym doktora Kubika na żadnego innego specjalistę. Chodzę do...
~Wiesława
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

Dziękuję! wątek zamknięty Zupełnie przez przypadek trafiłam w ręce dr Pawła Kubika. Już od kilku lat...
~majka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Najlepsza klinika wątek zamknięty Polecam klinika na najwyższym standardzie i kwalifikacjach A pan Paweł Kubik...
~Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług dr Kubika. Polecam serdecznie
~Sylwia Jurewicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 grudnia 2017

Polecam Sculpsure wątek zamknięty Polecam zabieg, dzięki któremu pozbyłam się boczków! Rewelacja! :)
~Anastazja20
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 grudnia 2017

Super klinika wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Szukałam długo takiego kameralnego miejsca w którym...
~Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 listopada 2017

Scuplsure wątek zamknięty Korzystając z dostępu do nowoczesnej laserowej metody „odchudzania”...
~GW
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

BARDZO POLECAM wątek zamknięty botox i kwas hialuronowy na najwyższym poziomie
~Anna B
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry